Domů / Inzerce / Plánujete koupi ojetého vozu na leasing či úvěr? Auto Vyhybka vše zařídí za vás.

Plánujete koupi ojetého vozu na leasing či úvěr? Auto Vyhybka vše zařídí za vás.

Ne každý má na to, aby si pořídil automobil z vlastních finančních prostředků. A to ani v případě ojetých vozů z autobazarů. Naštěstí existuje celá škála úvěrů či leasingů, které se dají k účelu koupě využít. Jejich zařizování se však pro někoho může stát noční můrou. Právě proto je výhodné si najít takový autobazar, který vše potřebné vyřídí za vás.

Jedním z nich je například bazar Auto-Vyhybka, sídlící v autoparku Kostelecká, Praha 9. Ten nejenom, že Vám úvěr či leasing sjedná bez poplatku, ale ještě Vám vyjedná výhodné podmínky. Ptáte se, co to znamená? Svým zákazníkům nabízí sjednání úvěru s 0% akontací a leasingu s 10% akontací. Spolu s vyřízením půjček navíc nabízí výhodné sjednání povinného ručení a pojištění vozidel.  Zkrátka a jednoduše za Vás vyřídí vše potřebné od A až do Z. Jediné, co potřebujete udělat, je to, abyste do autobazaru přijeli, vybrali si vozidlo, projeli se v něm a sjednali koupi.

A pozor, bazar se nebrání detailní kontrole vozidla z vaší strany. Bez rozpaků si s sebou tedy můžete přivézt vlastního automechanika, který automobil prohlédne a zhodnotí, jestli skutečný stav odpovídá deklarovanému. Nemusíte se tedy obávat, že byste kupovali příslovečného zajíce v pytli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …