Plánujete koupi ojetého vozu na leasing či úvěr? Auto Vyhybka vše zařídí za vás.

Ne každý má na to, aby si pořídil automobil z vlastních finančních prostředků. A to ani v případě ojetých vozů z autobazarů. Naštěstí existuje celá škála úvěrů či leasingů, které se dají k účelu koupě využít. Jejich zařizování se však pro někoho může stát noční můrou. Právě proto je výhodné si najít takový autobazar, který vše potřebné vyřídí za vás.

Jedním z nich je například bazar Auto-Vyhybka, sídlící v autoparku Kostelecká, Praha 9. Ten nejenom, že Vám úvěr či leasing sjedná bez poplatku, ale ještě Vám vyjedná výhodné podmínky. Ptáte se, co to znamená? Svým zákazníkům nabízí sjednání úvěru s 0% akontací a leasingu s 10% akontací. Spolu s vyřízením půjček navíc nabízí výhodné sjednání povinného ručení a pojištění vozidel.  Zkrátka a jednoduše za Vás vyřídí vše potřebné od A až do Z. Jediné, co potřebujete udělat, je to, abyste do autobazaru přijeli, vybrali si vozidlo, projeli se v něm a sjednali koupi.

A pozor, bazar se nebrání detailní kontrole vozidla z vaší strany. Bez rozpaků si s sebou tedy můžete přivézt vlastního automechanika, který automobil prohlédne a zhodnotí, jestli skutečný stav odpovídá deklarovanému. Nemusíte se tedy obávat, že byste kupovali příslovečného zajíce v pytli.

O Angelo

Shlédněte také

Moderní vysokozdvižný vozík posune logistiku vaší firmy na novou úroveň. Jakých benefitů se dočkáte?

Každý zkušený podnikatel si zajisté moc dobře uvědomuje, jak důležitý je správně sestavený a optimalizovaný …