Domů / Ostatní značky / Nová Škoda Superb ohromuje veřejnost i odborníky

Nová Škoda Superb ohromuje veřejnost i odborníky

Ještě dříve, než byl zcela nový model Škody Superb v Barceloně představen veřejnosti, tak sama mladoboleslavská automobilka odvážně tvrdila, že se jedná o nejkvalitnější model, který byl kdy značkou Škoda vyvinut a vyroben. Očekávání veřejnosti i odborníků proto byla obrovská. Nutno říci, že Škoda v mnoha ohledech nelhala a nový typ modelu Superb musíme i my označit jako to nejlepší, co kdy vyjelo z mladoboleslavských bran.

Karoserie, interiér i technologie na vysoké úrovni

Ať už se podíváme na vůz nová Škoda Superb z jakéhokoli úhlu pohledu, uvidíme maximální snahu o vylepšení a dokonalost. Začneme karoserií, které dominují ostré rysy, které jasně dávají najevo eleganci automobilu. Vnitřní prostor je v porovnání s minulými verzemi podstatně větší. Hlavní důraz byl kladen na prostor samotného řidiče, ale ke zvetšení došlo i v ostatních částech vozu. A v neposlední řadě nechybí ani moderní technologie a výbava, kterou můžeme vídat i ve vozech vyšších kategorií. Na internetu se již objevily první fotky verze Combi. Najít je můžete ZDE.

top-auto.cz_auto-poly_cz_01

Svůj nadstandard v dané třídě dokazuje i nová Škoda Fabia

Mladoboleslavská automobilka se vždy snaží o to, aby nabízené vozy patřily k tomu nejlepšímu v dané automobilové kategorii. Škoda vyrábí automobily hned v několika automobilových třídách. O tom, že se jednotlivé vozy vždy umisťují na špici v dané třídě, se můžeme nejlépe přesvědčit u nejnovější verze modelu Fabia. Škoda Fabia 3. generace se řadí do nižší střední automobilové třídy. Co se týče výbavy, prostoru a karoserie, je jedním z nejuznávanějších automobilů ve své třídě nejen u veřejnosti, ale také u odborníků.

top-auto.cz_auto-poly_cz_02

Jedna z nejuznávanějších, ale rozhodně ne nejdražších!

Protože je nová Škoda Fabia jedním z nejuznávanějších vozů v nižší střední třídě, asi je logickým krokem očekávání, že také bude jedním z nejdražších. Toto pravidlo ovšem neplatí. V nižší střední třídě najdeme vozy, které nejsou tak dobře hodnoceny, a jsou podstatně dražší. Škoda se snaží držet velmi příznivý poměr ceny a kvality, takže cena nové Fabie není nijak přehnaná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář