Domů / Inzerce / Operativní leasing pro jedince i firmu

Operativní leasing pro jedince i firmu

Chcete dlouhodobý pronájem vozidel pro svoji firmu nebo hledáte možnost, jak mít každý rok nový vůz? V takovém případě je pro vás ideální operativní leasing, který je vhodný pro firmu i jedince. Jak funguje a jaké jsou jeho výhody?

Co je operativní leasing?

Jedná se o dlouhodobý pronájem vozidla bez rizik spojených s jeho financováním a provozem, který je umožňuje průběžnou obnovu vozového parku. Jestliže si chcete udržet vysoký standard vozového parku a mít efektivní provoz ve firmě, operativní leasing vám to umožní.

Takzvaný full-service operativní leasing v sobě zpravidla zahrnuje následující:

  • servisní náklady včetně pneuservisu
  • zákonné a havarijní pojištění
  • dálniční poplatky
  • silniční daň, poplatek za rádio
  • non-stop asistenční službu s náhradním vozidlem na 5 dnů zdarma
  • provoz elektronické knihy jízd
  • a další služby dle přání nájemce

Ve většině případu je však potřeba připlatit si za různé doplňkové služby, které nejsou v ceně samotného pronájmu vozu. Operativni-leasing je však skvělou možností pro firmy, které se chtějí prezentovat aktuálním vozovým parkem nebo je vhodný pro jedince, kteří mají rádi vysoký standard.

Jaké nabízí operativní leasing výhody

Moderní služba má spousty výhod, které ji dělají ještě lákavější. Operativní leasing nabízí kompletní správu vozového parku, od pořízení nových vozů, až po jejich servis, provoz a prodej. Součástí služeb je i pravidelný report o stavu jednotlivých vozidel, servis a průběžná obnova, pravidelná péče o vůz. Výhody také spočívají v možnosti plně daňové odečitatelnosti, nulové akontace, garantované fixní náklady a spousty dalších výhod.

Operativní leasing je moderní způsob, jak mít nejnovější automobil bez zbytečných starostí o jeho péči a další starosti, které jsou s provozem automobilu spojené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …