Domů / Novinky / Otestujte si nový Renault Megane, okamžitě se zamilujete

Otestujte si nový Renault Megane, okamžitě se zamilujete

Nový Renault Megane – http://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/megane/novy-megane/ je jedinečnou volbou pro bezstarostnou, bezpečnou a úspornou jízdu podpořenou moderními technologiemi na palubě i v motoru. Aerodynamické tvary vozů s precizním důrazem na detail, chromované střešní lišty a výrazný světelný podpis světlometů s 3D efektem, to jsou užitečné vlastnosti, díky nimž Renault Megane na vozovce nikdy nepřehlédnete.

Bezstarostná jízda díky nejmodernějším technologiím

Dokonalé jízdní a motorické atributy představují nový Renault jako nadčasový automobil. Řízení zjednodušuje tempomat, jenž se automaticky adaptuje na styl řízení, samotnou jízdu a rychlost. Samozřejmostí je systém, který řidiče upozorňuje na přejíždění jízdních pruhů a dokonce jej varuje před jejich opuštěním. Rozpoznávání dopravních značek ocení motoristé jedoucí za snížené viditelnosti, při nepříznivých meteorologických podmínkách, v mlze a v nočních hodinách. Automatické přepínání dálkových světel a systém sledování mrtvého úhlu jsou nenahraditelnou službou, kterou vozy Renault Megane svým majitelům poskytují. Bezpečnostní prvky doplňuje zabudovaný Active Emergency Braking Systém.

Prostorný interiér s high-tech palubní deskou

Vnitřní uspořádání vozu Renault Megane vyrazí svému majiteli dech. Interiér včetně palubní desky je zhotoven v high-tech stylu, který jednoduchým ovládáním a přehlednou úpravou poskytuje řidiči pohodlnou a bezpečnou jízdu. Head-Up dotykový displej spolu s digitálním přístrojovým štítem a on-line navigační soustavou dovolují řidiči lehce ovládat přístroje na palubní desce a při tom se plně věnovat řízení. Seřazení sedaček, možnosti rozdělení plochy a velký zavazadlový prostor dávají prostor pohodlné přepravě celé rodiny.

Nízké ceny přibližují Renault Megane každému

Cena je dalším příjemným překvapením, s nímž vstoupila automobilka Renault na trh. Rodina Nový Renault Megane nabízí vozy Renault Megane již od 319 900 korun. Na výběr mají zájemci nové automobily Renault Megane, Renault Megane Grandtour a Renault Megane GrandCoupé. Specifika každého typu umožňují zájemcům porovnat jízdní a kapacitní vlastnosti podle svých potřeb. Společnost Renault Retail Group CZ nabízí zájemcům o koupi nového auta testovací jízdy. Více informací naleznete na www.rpz.cz

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …