Domů / Novinky / Proč si pořídit nový vůz přes operativní leasing?

Proč si pořídit nový vůz přes operativní leasing?

Při financování koupě nového vozidla se dá zvolit hned několik řešení. Ideální je samozřejmě stav, kdy máte dostatek peněz na přímou koupi auta. Mnozí z vás však raději peníze šetří na něco jiného. Zakoupený vůz navíc rychle ztrácí na ceně, takže vám peníze doslova mizí před očima. Častou volbou je pak také leasing, kdy auto po stanovenou dobu splácíte, ať už s akontací či bez ní. Moderním řešením je však operativní leasing.

Rozdíl mezi běžným a operativním leasingem

Pokud jde o operativní leasing, je oproti klasické formě dosti rozdílný. Vozidlo totiž nikdy nepřechází do vašeho osobního vlastnictví. Možná se to zdá nevýhodné, opak je ale pravdou. A to jednoduše z toho důvodu, že si po uplynutí sjednané doby pronájmu můžete zajistit novou smlouvu, díky čemuž snadno obnovíte vozový park. Jinými slovy se po pár letech budete vozit opět v novém automobilu.

Co máte v ceně?

Vybrat se dá třeba Škoda Superb na operativní leasing. Vyjde vás na pár tisíc korun měsíčně, což rozhodně není suma, jež by vás měla finančně položit. V rámci služby navíc získáte celou řadu předností. Kupříkladu jde o servis auta, ale také třeba fakt, že v ceně máte dálniční známku. Samozřejmostí je již zaplacené povinné ručení, případně pak i havarijní připojištění. Výhod lze nalézt mnohem více, stačí se podívat na detailní nabídku vybraného prodejce. U klasického leasingu si o těchto službách můžete jen nechat zdát. Na výběr je dnes celá řada moderních vozů. Kromě Superbu je k dostání také VW Passat na operativní leasing, který je velmi populárním autem, a to i pro podnikatele.

S operativním leasingem rozhodně uděláte krok k tomu, abyste mohli za výhodných podmínek jezdit v kvalitním automobilu. Nač tedy kupovat rovnou celé auto, za pár let toho můžete litovat.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …