Domů / Novinky / Půjčovna sněhových řetězů

Půjčovna sněhových řetězů

Přituhuje, blíží se zima a milovníci zimních sportů doufají, že jim letošní rok dopřeje. A ti co chtějí mít jistotu, že si zimních radovánek užijí do sytosti, tak jistě už mají zamluvenou i svou dovolenou někde na horách.

Taky patříte mezi ty, co už stříhají metr a nemůžou se dočkat, až vyrazí na lyže nebo prostě někam do hor? Přece jen se tak neděje úplně pravidelně a tak je potřeba se důkladně připravit a na nic nezapomenout. Tak jako můžete mít nachystaný seznam toho, co si máte zabalit, tak je potřeba se držet několika kroků a řádně nachystat i váš automobil. Protože ať už jezdíte několik set kilometrů do Alp anebo jen do našich českých hor, je to pro auto každopádně zátěž. A tu zvládne jen, pokud bude připravené. Takže nezapomeňte na tyto dva nejdůležitější kroky:

  • 1. Rozhodně zkontrolujte stav všech provozních kapalin včetně nemrznoucí směsi do odstřikovačů. To byste koneckonců měli dělat pravidelně a rozhodně před každou větší cestou. Ať pak nejste někde nemile a nemilosrdně překvapeni. Nějaké delší čekání a komplikace jsou nepříjemné. A v zimě obzvlášť.
  • 2. Důsledně zkontrolujte pneumatiky.

Tak jako vy jste si jistě nezapomněli vzít zimní boty, které jsou vhodné do sněhu, stejnou parádu potřebuje také vaše vozidlo. Stav pneumatik je při jízdě na hory jedna z nejdůležitějších věcí. Je třeba, aby byly řádně nahuštěné a jejich dezén odpovídal normám. To znamená, že drážky musí být hlubší než 4 mm. To ale není vše. Důležitou výbavou, bez které se na hory ani dost možná nedostanete, jsou sněhové řetězy pro osobní auta.

Ano, jistě, je to zase další položka v seznamu, do které se vám úplně nechce investovat, protože je potřebujete jen jednou za rok. Ale věřte, že jsou okamžiky, kdy jsou k nezaplacení. Díky nim se dostanete tam, kam potřebujete, aniž by vám hrozilo nějaké nebezpečí. Vhodným řešením pro vás může být půjčovna sněhových řetězů pro Brno. Nemusíte se bát, v Autopůjčovně Raus mají dostatečnou zásobu sněhových řetězů, které jsou vhodné prakticky pro každý osobní automobil, i pro SUV. Takže nemusíte hned kupovat sněhové řetězy, které vám po zbytek roku budou ležet doma, můžete si je jednoduše půjčit jen, když jsou třeba. Výhodou je, že je to zároveň i půjčovna boxů na auto se sídlem Brno – Líšeň. Takže teď už víte, kde doplnit zimní výbavu pro své auta, až pojedete na hory.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …