Domů / Novinky / Půjčovnu nákladních vozidel využívají firmy i jednotlivci

Půjčovnu nákladních vozidel využívají firmy i jednotlivci

Půjčovny osobních automobilů už jsou u nás poměrně zavedená záležitost. Spousta lidí si vybírá spolehlivá auta na dalekou cestu do zahraničí či luxusní vozy na svatbu. A úplně stejně je možné zapůjčit si také nákladní automobil, návěs či stavební stroj.

Ne každému se vyplatí kupovat nákladní automobil, sklápěč, dodávku nebo bagr. Běžný člověk tyto stroje obvykle potřebuje jen jednorázově, a tak je rozumným řešením návštěva půjčovny. Také firmám, kterým se rozbil vlastní stroj a nemohou čekat na jeho opravu, se v půjčovně dostane pomoci. Běžně poskytují dlouhodobý i krátkodobý pronájem.

Technika z půjčovny má své výhody

V půjčovně si bez problémů půjčíte i vůz, jejž byste si normálně nemohli dovolit koupit. Každá dobrá půjčovna stavebních strojů a nákladní techniky má v sortimentu nové a perfektně vybavené vozy. Zpravidla bývají ještě v záruce, případně dobře pojištěné, a ve výborném stavu, protože jsou podrobovány pravidelným servisním prohlídkám.

Vyřízeno je do 15 minut

Půjčovny nákladních vozů a techniky jsou často využívány firmami, a tak se ve spoustě z nich setkáte s flexibilním a rychlým jednáním. Špičkou je pražská půjčovna Financial System, která zvládne vyřídit pronájem do čtvrt hodiny. Fyzické osobě stačí řidičský a občanský průkaz, podnikatelé předkládají ještě živnostenský list. Jak již bylo řečeno, všechny vozy jsou ve špičkovém stavu, po podepsání smlouvy a složení vratné kauce je tedy můžete vzít rovnou do akce.

K dispozici jsou i speciální vozy

Zmiňovaná pražská firma Financial System má v nabídce klasické nákladní vozy do 7,5 t, nad 7,5 t, přívěsy, návěsy, tahače, dodávky, sklápěče i speciály. Půjčovna speciálních nákladních vozů vlastní například cisternu, několik aut s hydraulickou rukou, a dokonce Renault na přepravu kontejnerů.

Veškerá technika se dá půjčit krátkodobě i dlouhodobě bez omezení najetých kilometrů a s plným servisem.

O Angelo

Shlédněte také

Elektronická dálniční známka v České republice

Elektronická dálniční známka v České republice: Modernizace cestování po dálnicích Od 1. ledna 2021 prošel …