Domů / Lamborghini / Mansory Vivere: Bugatti Veyron

Mansory Vivere: Bugatti Veyron

Mansory je luxusní auto vyrobené firmou zabývající se úpravami automobilů se sídlem v Německu. Kromě luxusních aut pracují také na supercars a SUV.  Společnost byla založena roku 1989 mužem jménem Kourosh Mansory. Jeho dílna v Mnichově se zaměřovala na úpravy britských značek jako je Rolls Royce a italských značek jako Ferrari. V současné době firma Mansory pracuje na automobilech několika výroben zahrnujíc Aston Martin, Audi, BMW, Bentley, Bugatti, Ferrari, Mercedez-Benz, Lamborghini, Rolls-Royce, Maserati, Porsche, Lotus Cars a Range Rover. Továrna Mansory zaměstnává 180 lidí z celého světa. Firma je světově známá pro své odborné znalosti v oblasti designu a konstrukce z karbonu.

Limitovaná edice Mansory Vivere: Bugatti Veyron

Limitovaná edice vozů Bugatti Veyron upravené firmou Mansory snoubí krásu, luxus a dokonalé technické zpracování. Cekově bylo vyrobeno pouze 30 kusů tohoto luxusního upraveného automobilu. Veyron dokáže vyvinout rychlost až 431 km/h a patří k vůbec nejrychlejším autům na světě. Chlubit se může výkonem 1001 koní. Upravený vůz má o 200 koní více než originál. Auto dokáže zrychlit z 0 na 100 km v hodině za neuvěřitelných 5 sekund. Rychlost z 0 na 300 km v hodině pak zvládne za pouhých 14,6 sekundy. Jedinečná je také dokonalá sedmistupňová převodovka,

Navzdory faktu, že Bugatti Veyron patří mezi nejlepší Super Sporty, si vůz uchovává skvělé jízdní vlastnosti i v běžném silničním provozu.  Vůz se může chlubit karosérií z karbonu, zadním difuzorem a stylovými litými koly. Samozřejmostí u tak luxusního vozu je pak kožený interiér. Pokud byste zatoužili mít v garáži tohoto miláčka, budete si muset připlatit. Jeho cena se pohybuje okolo 3,5 milionu dolarů, to je asi 74 milionů korun.

Zdroj: Lottoland


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Policejní Urus? Tohle si v Itálii rozhodně nenechají ujít!

Italská policie je známá tím, že ve své garáží přechovává několik skutečně výjimečných vozů od …