Domů / Inzerce / Servis nákladních vozidel, návěsů a přívěsů svěřte do rukou profesionálů

Servis nákladních vozidel, návěsů a přívěsů svěřte do rukou profesionálů

Stejně jako osobní automobily, tak i nákladní vozidla potřebují náležitou péči, aby sloužila dlouhá léta. Pokud však hledáte specialistu na servis přívěsů i návěsů či opravy nákladních vozidel, máte vskutku nelehký úkol. V okolí sice najdete celou řadu automechaniků, většinou je ale jejich specializace na osobní auta. V následujících řádcích vám představíme odborníka, jenž se stane vaší pravou rukou.

servis návěsů, přívěsů, ba dokonce nákladních automobilů se v hlavním městě postará společnost D1 nonstop trailer servis s.r.o., která má pobočku na ulici Ringhofferova v pražských Třebonicích.

Jaké služby servis nabízí?

Co se týče návěsů a přívěsů, nezáleží na značce, protože uvedený specialista provádí servisy u všech značek a výrobců. Dokonce disponuje vlastní válcovou zkušebnou brzd CARTEC, pomocí které mechanici snadno zjistí funkčnost brzdového systému. Dále nechybí diagnostika systémů WABCO, KNORR-BREMSE a HALDEX.

Obrátit se můžete na servis i v případě, že potřebujete opravit vzduchové systémy, elektroinstalaci, nástavbu vozidel či plachet. Společnost mimo jiné zajišťuje pravidelné půlroční prohlídky a prohlídky přes STK.

Poradí si i s poruchou nákladního vozidla

S opravami nákladních vozidel si hravě poradí LKW servis. Často jsou problémy se vzduchovými soustavami a brzdami. Právě na dané dva body se servis zaměřuje primárně, ovšem neobrací se zády ani k ostatním vadám na nákladních autech.

Samozřejmostí jsou kvalitní náhradní díly, které bývají do servisu doručovány v poměrně krátké době. Právě čas je pro řidiče vozidel rozhodující, což si servis uvědomuje, a proto odvádí svou práci poměrně rychle, ovšem ne na úkor kvality.

Obraťte se tedy na servis, kde vám zajistí opravy nákladních vozidel, přívěsů i návěsů za poměrně krátkou dobu.

O Angelo

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …