Domů / Ostatní značky / Rolls-Royce nabízí možná nejdražší sedátko na světě

Rolls-Royce nabízí možná nejdražší sedátko na světě

Majitelé Rolls-Royců se vždy spokojily jen s tím nejlepším a to se týká i posezení. Proto si pro ně automobilka přichystala unikátní sedátko, které využijí třeba když je potřeba čekat na manželku, než si v luxusním butyku koupí nový perlový náhrdelník, ale dovnitř se mu jít nechce.

Maximální luxus za maximální cenu

Pursuite Seat, tak se jmenuje luxusní jednoduchá židlička, kterou lze kdekoliv rozložit a dát tak odpočinout bolavým nohám. Volit lze z barvy kůže, tak aby ladila s celým interiér vybraného modelu. A ani zde nechybí Spirit of Ectasy.

Celé sedátko je extrémně jednoduché, a vyrobené z těch nejkvalitnější materiálů. Vše je provedeno v leštěném hliníku, k dispozici jsou i části vyrobené z uhlíkových vláken a ve spodn části lze najít zabudovaný hrot pro co nejlepší stabilitu i na měkkém povrchu. Součástí židličky je i malá svítilna.

A k čemu je vlastně taková židlička dobrá? „Perfektní pomůcka pro létání s dronem, malování krajiny nebo pouhé pokochání se hezkým výhledem, Pursuit Seat je nejnovější příslušenství určené ke zlepšení zážitku v životě klientů Rolls-Royce.“

Pokud není sedátko využíváno, lze jej jednoduše složit a uložit do speciálního krytu, který umožňuje pohodlnou přepravu. Velikostně se celé zařízení hodí například k modelu Cullinan.

Jenže to nejlepší na tomto sedátku je jeho cena. Kus přenosného nábytku je totiž nabízen za 6581 liber, tedy téměř 200 tisíc korun. To je pořádně drahé posezení, ale nesmíme zapomínat, že majitelé vozů Rolls-Royce na něco takového prostě mají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O SV

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …