Domů / Nissan / Škoda Kodiaq Scout a jeho krásný interiér

Škoda Kodiaq Scout a jeho krásný interiér

Škoda Kodiaq Scout, je verze tohoto modelu, na kterou se těší opravdu velké množství zájemců. Automobilka prozatím ukázala jen fotografie zachycující podobu jeho exteriéru, nyní však už víme i to, jak bude vypadat interiér a je to radost pohledět.

Blížící se autosalon v Ženevě bude pro Škoda Auto znamenat především odhalení derivátů Scout a Sportline. Vnější tvary obou vozidel už jsou nám poměrně dost dobře známy, stejně tak jako nabídka pohonných jednotek. V čem jsme však zatím tápaly, byla podoba interiéru obou vozů. Nyní však máme alespoň u jednoho z dvou jmenovaných, jasno i v této otázce.

Fotografie zachycují interiér modelu Kodiaq v derivaci Scout a hne dna první pohled je jasné, že se až  tolik měnit nebude. Tím zásadním je především dekor přístrojové desky v podobě dřevěného obložení, které vypadá velmi realisticky a působí luxusním dojmem. Sedadla jsou čalouněna kůží a Alcantru, a zdobí je vyšitý nápis Scout. V tomto případě však o takové překvapení nejde, protože s podobnými dekory se pochlubila již Škoda Octavia Scout v roce 2014.

O něco zajímavější pohled nabízí středový panel. Jeho osmipalcový vrcholný displej byl vyměněn za 9,2 palcový displej, který je použit již v modernizované Octavii. O něco jinak bude vypadat i prostředí samotného systému a zároveň nenajdeme poslední dva hardwarové ovladaře pro nastavení hlasitosti a rolování v menu.

Ženeva a Škoda Auto však nebudou jen o derivátech Kodiaqu. Představí se i Octavia RS 245, Octavia Scout modernizované Citigo a Rapid Spaceback. Ukáže se nám i Fabie s motorem 1.0 TSI, která v nabídce nahradí dosavadní dvanáctistovku ve dvou výkonových variantách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Jak zlepšit zákaznický servis v autoservisu

Kvalitní zákaznický servis je klíčovým faktorem pro úspěch každého autoservisu. Spokojení zákazníci se rádi vracejí …