Domů / Novinky / Které stěrače získaly nejlepší hodnocení od ADAC? Bosch Aerotwin!

Které stěrače získaly nejlepší hodnocení od ADAC? Bosch Aerotwin!

Stěrače mají omezenou životnost a když doslouží, měli byste je urychleně vyměnit za nové. Důvod, proč na nic nečekat, je jasný – špatně setřené čelní sklo výrazně snižuje viditelnost a zvyšuje riziko nehody. Záleží však i na tom, pro jakou konkrétní značku se rozhodnete. Chcete-li mít jistotu perfektně čistého okna, sáhněte po modelu Aerotwin od renomovaného výrobce Bosch. Komisaři z nezávislého sdružení řidičů ADAC jej ohodnotili na výbornou.

ADAC pravidelně testuje pneumatiky, ale také jiné vybavení a příslušenství. V rámci testování stěračů bez debat vyhrály stěrače Bosch, které dosáhly nejlepších výsledků stírání v různých podmínkách testování.

Model Bosch Aerotwin zabodoval ve všech testovaných disciplínách a jako jediný získal hodnocení „velmi dobrý“. Testování probíhalo na vozidle VW Golf IV a komisaři se zaměřili na kvalitu stírání za letních i zimních podmínek (tzn. při +20 a -8 °C). Kritéria byla přísná a výsledky stírání byly hodnoceny v novém i opotřebovaném stavu a po umělém ozáření.

Stěrače Bosch Aerotwin se osvědčily při testování při plusových i mínusových teplotách. Konkurenci nechaly za sebou ve všech kategoriích. Komisaři z ADAC vyzdvihli perfektní výsledky stírání i po dlouhé době používání, ale také uživatelsky příjemnou montáž. Právě ta je podle expertů častým kamenem úrazu mnoha značek. Model Aerotwin však řeší potenciální problémy pomocí univerzálního adaptéru Multi-Clip. Hodí se pro drtivou většinu nových osobních vozidel homologovaných na evropský trh i na automobily staršího data výroby.

Co dodat závěrem? Investice do kvalitních stěračů, jako jsou Bosch Aerotwin, se rozhodně vyplatí. Vydrží mnohem déle a zajistí dokonalé stírání. Levně je seženete ve specializovaném e-shopu s autodoplňky auto77.cz. V nabídce nechybí ani gumičky do stěračů – to pro případ, že byste se nakonec přeci jen rozhodli ušetřit.

O Angelo

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …