Domů / Novinky / STILL – to je rovněž profi servis vysokozdvižných vozíků

STILL – to je rovněž profi servis vysokozdvižných vozíků

Společnost STILL je známá svými kvalitními výrobky, ale též mnoha zajímavými inovacemi, pokud jde o zákaznické služby. Dalším nadstandardem je servis vysokozdvižných vozíků.

STILL je více než jen pouhý výrobce či prodejce VZV. Je celosvětovým poskytovatelem intralogistických řešení pro firmy. Propojuje nabídku té nejkvalitnější manipulační techniky s IT řešeními, servisem a nadstandardními inovativními službami. U STILL si tedy nekoupíte jen vysokozdvižné vozíky, ale celý „ekosystém“ zákaznických služeb a řešení.

Servis vysokozdvižných vozíků i jako fullservis

Servisní služby STILL si rozhodně nepředstavujte jako opravárenskou dílnu VZV. U STILL jde o mnohem komplexnější a sofistikovanější služby. Mimo diagnostiky závad a oprav zahrnuje servis vysokozdvižných vozíků technické kontroly vozového parku i regálových systémů. Firma nabízí údržbu, pojištění strojů, STILL neXXt fleet (služby portálu pro optimalizaci flotily manipulační techniky) i fullservis.

Nadstandard, který se pro vás stane standardem

Na dobré služby se snadno zvyká. Ochutnat fullservisové služby od STILL znamená moci se konečně primárně věnovat svému klíčovému businessu a péči o manipulační techniku svěřit kompletně do rukou profíků. O opravy i údržbu se vám postarají ve STILL. Vždy bude vše prováděno s použitím originálních náhradních dílů (u STILL je garance jejich dostupnosti minimálně 12 let). Vy budete mít už v provozním plánu jasně naplánované náklady na údržbu. Protože riziko oprav na sebe kompletně přebírá STILL. Vaše stroje budou díky pravidelné a profesionální údržbě déle provozuschopné. Vyhnete se rychlému opotřebení strojů i nenadálým prostojům z důvodu poruchy VZV. Fullservis lze přitom využít při kterékoliv z forem financování nákupu manipulační techniky.

Služba desulfatace baterií šetří vaše náklady i životní prostředí

U manipulační techniky na baterie se sice již stále častěji přechází na lithium-iontové baterie, přesto však je ještě v provozu velké množství VZV na tzv. olověné akumulátory. Paradoxně, čím sporadičtěji používáme či plánujeme vysokozdvižný vozík používat, tím častěji sázíme na levnější řešení s olověným akumulátorem. U něj však právě nepoužíváním, tedy stáním mimo provoz, dochází k tzv. sulfataci baterie a k jejímu znehodnocení. Takže záměr ušetřit tímto způsobem se ukazuje jako chybný, protože se velice často nevyhneme nákupu nové baterie.

Co vlastně sulfatace baterií je?

Jak již bylo zmíněno, jde o jev, se kterým se setkáváme pouze u olověných baterií. U Li-ion k němu nedochází. Sulfatace je postupný vznik krystalů síranu olovnatého, tedy PbSO4, na elektrodách akumulátoru. Zabránit tomu lze pravidelným dobíjením akumulátoru. Pokud dojde k jeho úplnému vybití, je nutné jej co nejdříve, lépe okamžitě dobít.

Ve STILL provádí desulfataci jako službu

Pokud jste péči o svůj olověný akumulátor přece jen zanedbali, pořád je tady šance na jeho záchranu. Ve STILL totiž zavedli servis baterií – tzv. službu desulfatace olověných akumulátorů. Firma má k dispozici technologický proces, díky kterému lze zachránit už i zdánlivě ztracené případy, a bateriím tak vdechnout nový život. Vyplatí se to vzhledem k firemním nákladům, avšak jde i o šetrnější přístup k životnímu prostředí.

Mobilní myčka VZV – další servisní unikát STILL

Tento nápad se zrodil přímo v české pobočce STILL a jde o jednu ze servisních služeb firmy. Provozuschopnost manipulační techniky závisí též na jejím pravidelného čištění. Ale u něj je nutné dodržovat řadu nařízení z hlediska ochrany přírody. A tak je běžné, že firmy dostávají za tuto činnost poměrně „mastné“ pokuty. Novinkou STILL je, že si své VZV nemusíte mýt ve svých provozech. Firma přijde přímo za vámi s mobilní myčkou. Ta nepotřebuje ke svému provozu nic. Má vlastní zdroj vody, elektrické energie i čističku odpadních vod.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …