Domů / Novinky / Univerzální krabičky do každého auta

Univerzální krabičky do každého auta

Ve vozidle je třeba mít všechno přehledně uspořádané. Nelze si něco někam odložit s tím, že to na daném místě najdete, protože auto je v pohybu. Každou chvíli se něco zakutálí, ztratí. Proto je optimální mít krabičky. Víte, že jich máte na výběr nepřeberné množství?

Krabičky do každého auta

Ve vozidle máme několik úložných prostor. Kaslík nebo přihrádka jsou v každém autě a ty novější mají zabudované úschovné prvky například na opěradlech u sedadel. Samotným úložným prostorem je kufr. I ten může být členěn, ovšem i přesto by řidiči ocenili kompaktnější úschovnu, díky které se nám po celém kufru nebudou rozsypávat předměty. Nejlepší je si pořídit krabičky. Malé, které vložíte do velké, a ta se nerozsype. Spousta z nás vozí šroubky či nářadí. Kam je dát? Zadejte do vyhledávače „krabicka“ a najděte si na míru takovou nebo takové, jež vám vyhovují. V dnešní době neplastové si spousta řidičů vozí i vlastní kovová brčka. Kam je ale dát, aby se neušpinila? Hygienu rovněž vyřeší krabička, do níž brčka krásně umístíte. Díky malým boxíkům si uspořádáte prostor i ve velkém kaslíku. Stává se vám, že v něm něco hledáte a jen se brodíte účtenkami, papíry, balzámy na rty a voňavkami? Krabičky umí vytvořit systém.

Každá krabička je cenná

Krabiček je opravdu mnoho, vyberte si však takové, které jsou skutečně univerzální, protože je můžete spolu skvěle kombinovat. Po vyhledání výrazu „krabicky“ můžete nalézt boxy různých rozměrů, materiálů, barev i zpracování. Jestli vám bude stačit pouhá krabička s přikládacím víčkem, nebo si budete přát zabezpečenější úložný prostor, je jen na vás. Jednotlivé boxíky pak stačí jen popsat a hned budete vědět, co si v nich schováváte. Stop chaosu ve vašem autě či domově, krabičkový systém představuje nejlepší organizaci pořádku.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …