Domů / Kia / Vozidla značky Kia mají ojedinělé kouzlo

Vozidla značky Kia mají ojedinělé kouzlo

Společnost Kia Motors Corporation spatřila světlo světa koncem roku 1944. Zpočátku se zabývala výrobou ocelových trubek a částí jízdních kol, ovšem postupně se začala angažovat v automobilovém průmyslu. Současným cílem jihokorejské automobilky je stát se jedním z největších výrobců automobilů na světě, čehož se svým pestrým produktovým portfoliem v brzké době opravdu dosáhne.

Kia Optima

Prostorný interiérem s nádechem luxusu se vyznačuje Kia Optima. Dokonce na přání zákazníka je automobilka ochotna zabudovat panoramatické střešní okno, přes které bude proudit během jízdy čerstvý vzduch. Kia Optima vás nezklame ani za tmy, protože je vybavena adaptivními bi-xenonovými světlomety. Cena žihadla začíná na 589 900 korunách.

Kia Rio

S nižší cenovkou přichází Kia Rio, kterou seženete už od 274 980 korun. Interiér je nepřehlédnutelný, prostorný a komfortní. Přední sedadla jsou vyhřívaná, a tak se vám bude v automobilu pohodlně jezdit i za mrazivého počasí. O bezpečnost se stará asistenční systém DRIVE WiSE.

Kia Stonic

Zlatou střední cestou je Kia Stonic s ostrými liniemi, v jejichž kontrastu stojí ladný design. Odvážný design přiláká pozornost každého na ulici. Automobil, se kterým procesujete republiku i Evropu křížem krážem, vás vyjde na 344 980 korun.

Kia Ceed

O něco levnější je model Kia Ceed, jehož cena startuje na 299 980 korunách. Disponuje dvouspojkovou převodovkou, úžasným interiérem a dynamickým designem. Samozřejmostí jsou chytré parkovací systémy a další technologie usnadňující jízdu.

Kia Sportage

Závěrem nesmíme zapomenout na Kia Sportage s charakterem SUV. Vozidlo, jehož cena je v základní konfiguraci 494 980 korun, má úžasné prostředí. Perličkou je hospodárný systém Idle Stop&Go, který šetří přírodu i peněženku.

Jestliže chcete koupit nový automobil od značky Kia, doporučujeme podívat se do bohaté nabídky prodejce KiaKladno.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo