Domů / Novinky / Vozy Dacia

Vozy Dacia

Potřebujete kvalitní vůz, který je jednoduchý, originální a nabízí velký prostor za rozumnou cenu? Tak právě pro vás jsou určené vozy Dacia, které mají přesně takovou filozofii. Automobilová značka Dacia se zrodila v roce 1966 a spadá do skupiny Renault. Vozy jsou postavené na jednoduché filozofii.

Splňují vysoké nároky na kvalitu, jsou prostorné, cenově dostupné a jednoduché. Díky těmto vlastnostem jsou vozy Dacia k vidění po celém světě a lidé se k nim rádi vracejí. Součástí automobilky Dacia je i rozsáhlá síť partnerů, kteří nabízejí špičkový servis a prodej vozů Dacia za bezkonkurenční ceny. Vlastnit vůz této rumunské značky má hned několik výhod.

duster-detail

Jedním z autorizovaných prodejců je i Dacia Praha, která kromě samotného prodeje automobilů nabízí i autorizovaný servis a spoustu dalších služeb. Jedním z nejnovějších kousků ve stáji je Dacia Lodgy, která se vyrábí již od roku 2012. Jedná se o velkoprostorový vůz určený do segmentu MPV. Nabízí velký prostor a komfort až pro sedm cestujících. S tímto modelem přišla i změna v interiéru a nyní obsahuje nejmodernější navigační systém. Stále však platí jedno z hesel Dacia a to, že jednoduchost je prioritou. Pokud tedy hledáte rodinný vůz plný kvalitních materiálů a informačních technologií, tak Dacia Lodgy je to pravé pro vás. Jak již bylo řečeno Dacia Praha je autorizovaných prodejcem a servisem značky Dacia. Nabídne vám tak jak prodej samotného vozu, tak i servis v případě poruch či asistenci při reklamaci vozu.

1(1)Speciálně vyškolení odborníci vám pomohou s výběrem vozu a odpoví vám na všechny vaše dotazy. Pomohou vám vybrat vůz, který odpovídá vašim požadavkům a představám. Do toho spadá i velikost vybavení a služeb, které s tím souvisí. S koupí vozu v autorizovaném servisu se pojí i dlouholetá záruka po dobu tří let nebo ujetí 100 000 km.

Může se také stát, že z neznámého důvodu se vaše auto porouchá. V takovém případě chcete mít za sebou profesionály, kteří se o vše postarají. Dacia Praha nabízí autorizovaný servis a kompletní služby v péči o váš vůz. Originální náhradní díly Dacia jsou samozřejmostí a pravidelně školený personál si poradí s jakýmkoliv problémem, který může u vašeho vozu nastat.

Vozy Dacia mají za sebou letitou historii, během které prošli značným vývojem. V dnešní době patří mezi špičku ve své třídě. Dacia nabízí kvalitní vozy za rozumnou cenu s nadstandardním vybavením. Kvalitu vozů ještě více podtrhují i partneři se kterými Dacia spolupracuje. Právě s jedním ověřených a zákazníky oblíbených partnerů je i Dacia Praha, která vám nabídne komplexní služby vašemu vozu. Obraťte se tedy na profesionály v oboru a nechte si poradit s výběrem vaší Dacie. Rozhodně své volby nebudete litovat.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář