Domů / Novinky / Zázemí pro vás i KTM

Zázemí pro vás i KTM

Ten, pro koho je motorka „srdcovka“, sleduje i nejnovější typy motorek a nejraději by si koupil motorku novou. Může se tak lehce stát, že bude mít najednou v garáži motorky náhle dvě, protože motorky KTM jsou prostě jiné, než klasické silniční motorky. Jsou upravené do terénu a jezdec si s nimi zkrátka a jasně užije úplně jinou atmosféru a také okolní krajinu, kterou může vyměnit za daleko nebezpečnější a o to lákavější.

Na KTM motorce je toho spoustu, co vás skutečně osloví. Navíc se na ní dá i vylepšovat technika, zařízení i nový nákup oblečení, abyste ke své černobílé krásce s kapkou oranžové pěkně ladili. O to vše se postará brněnská prodejna KTM Autonova Brno. Pracují zde odborníci, kteří vám v mnohém poradí a nákup i servis vám padne přesně na míru.

 

Bezpečnost versus adrenalin

sdshopV motorkách KTM se velmi často objevuje výrazná oranžová barva, které slouží i jako kontrastní prvek. Na silnici jste dobře viděni a neohrožujete tolik sebe ani spolujezdce. KTM motorku lze navíc dobře dovybavit i na dlouhé cestovní štreky a offroad (nosiče, kufry, vyhřívané rukojeti, gelové sedlo).

Je v tomto ohledu bezchybná, jedinou nevýhodou je rozpálený asfalt, který velmi rád stírá vzorek na pneu. Jenže tenhle problém je u všech motorek, jinak je servisně na mimořádné úrovni.

 

Vlastnosti KTM motorky

Poskytne vám pohodlí, které souvisí s výbornou kapotáží, širokými bočními plasty a turistickým plexi. Jste tedy současně dobře chráněni. Podvozek KTM motorky se bravurně vyrovnává s nerovností terénu. Převodovka je přesná a spolehlivá, tlumič vás ochrání před nárazy kamenitých povrchů. Kdo se nebojí, může s touto motorkou zkusit i svůj první skok.

Pokud se tedy chystáte na menší či větší cestu za hranice vaší fantazie, např. poušť v Tabernas, vždy je lepší před cestou nechat motorku důkladně zkontrolovat. Zvláště poté, pokud jste si jí koupili bazarového typu.

 

Servis, poradenství a prodejna v jednom

KTM Autonova Brno nabízí vám i vaší motorce zázemí rodinného typu. Autonova Brno se specializují na nejrůznější typy motorek, zejména poté na cestovní Endura a motorky určené pro motocross. Jestli tedy toužíte vyměnit „silničku“ za mašinu, která vás bezpečně povozí i na vrcholcích hor v Černé Hoře, Itálii či Rakousku a narazili jste na vhodné koupě KTM, neváhejte. Tato motorka vám přinese zážitky mocného kalibru. Jen je lepší mít před KTM zkušenosti, které jsou spojeny s vaší reakcí a předvídatelností, jak se stroj a vy v dané chvíli zachová. KTM je bytelná motorka, před kterou mnozí smekáme a máme opravdu respekt.

KTM Autonova Brno vám tak motorku tohoto typu dokáže nabídnout v rozumných cenových relacích, zajistit její opravu a udělá vám radost i pěknými doplňky, které by vám na cestách chybět rozhodně neměly.

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář