Domů / Inzerce / Získejte opravdu stoprocentní kvalitu v oblasti elektromotorů!

Získejte opravdu stoprocentní kvalitu v oblasti elektromotorů!

Elektromotory jsou technologií, která i přesto jak moc mladá je, dokázala již najít neuvěřitelnou oblibu. Mimo obliby je nutné také říct, že jsme na ní do značné míry závislí v rámci každodenního užívání.

I z toho důvodu se tak věnuje výrobě elektromotorů a komponent pro jejich dokonalou funkci poměrně dost velké množství společností. Jenže stejně jako ve všech dalších ohledech, jsou i v této oblasti výrobci stejně tak dokonalí, ale i nekvalitní.

Kvalita s precizností švýcarské práce

Elektrické motory Bühler jsou jedním z produktů švýcarské společnosti Bühler Motor Group, která se specializuje na výrobu a vývoj elektromotorů pro různé průmyslové aplikace. Tyto motory pracují na principu elektromagnetické indukce, kdy elektrický proud vytváří magnetické pole, které pohání rotor motoru. Kvalitní elektrické motory Bühler nabízí celou velikostí a výkonů, aby vyhovovaly různým potřebám zákazníků.

Oblíbené komutátorové motory

Komutátorové stejnosměrné DC motory Bühler jsou typem motorů, které využívají systém komutátoru a kartáčů k otáčení rotoru. Komutátor přepíná směr proudu v cívkách rotoru, což umožňuje rotaci. Tyto motory mají vynikající regulovatelnost rychlosti a jsou často používány v aplikacích, které vyžadují jemné řízení otáček, jako jsou ruční nářadí, modelářské aplikace a zařízení s nízkými otáčkami.

Často tak mají komutátorové DC motory Bühler mnohem širší využití, než je tomu u EC. Zcela naopak, EC motory ale dokáží ve svých podmínkách nabídnout mnohé bezkonkurenční parametry, kterým se komutátorové motory nemohou se svými možnostmi vyrovnat.

Modernější a hojně užívané EC

EC motory Bühler jsou moderním typem motorů, které kombinují výhody stejnosměrných a střídavých motorů. Tyto motory mají trvalé magnety na rotoru a jejich komutace je řízena elektronicky. To umožňuje vyšší účinnost, nižší spotřebu energie, větší spolehlivost a delší životnost. EC motory Bühler jsou často používány v průmyslových aplikacích, ventilátorech, čerpadlech, klimatizacích a dalších zařízeních, kde je potřeba spolehlivý a energeticky úsporný pohon.

O Angelo

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …