Domů / Novinky / Automobilové zážitky pro Vašeho tatínka

Automobilové zážitky pro Vašeho tatínka

Listopad je ideálním obdobím pro první nakupování vánočních dárků. Chcete-li být letos originální a vsadit spíše na prožití neopakovatelných chvil než na materiální dárky, nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a vyberte pro Vašeho tatínka krásný vánoční dárek.

Jízda Hummerem je snem každého pořádného chlapa

Snad každého muže potěší dárek v podobě možnosti vyzkoušet si řízení v terénním vozidle. Tuto možnost nabízí jízda v legendárním terénním voze Hummer. Jízda Hummerem je možná v Praze od dubna do října za příznivého počasí. Během jednoho dne si může Váš tatínek vyzkoušet řídit Hummer H2, který je proslulý tím, že zvládne zdolat jakoukoliv náročnost terénu. Poté přichází na řadu desetiminutová adrenalinová jízda na korbě Hummer 1. Automobil Hummer se používal jako vozidlo americké armády, které bylo nasazeno při největších krizích a válečných stavech. Vždy byl navíc připraven zajistit bezpečný přesun lidí a materiálu na místo určení. O Hummeru lze říci, že je prakticky nezničitelným vozidlem.

Naučte se ovládat řízení ve škole smyku

Dalším tipem na vánoční dárek je možnost absolvovat školu smyku v Příbrami. Zde se účastník naučí jezdit rychle a přitom bezpečně. Především v nadcházejícím zimním období se vyplatí vědět, jak zvládat jízdu autem na namrzlé vozovce. Během kurzu se obdarovanému naskytne také příležitost zajet si vlastní jízdu pod dohledem instruktora na sněhu a vodě. Na internetové stránce Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky-pro-tatinka/ však najdete také celou řadu jiných tipů na vánoční dárky pro Vaše nejmilejší. Tatínkovi tak můžete splnit sen stát se na den kovářem, skočit bungee jumping nebo si vyzkoušet na vlastní kůži Via Ferrata s průvodcem.

O Angelo

Shlédněte také

Elektronická dálniční známka v České republice

Elektronická dálniční známka v České republice: Modernizace cestování po dálnicích Od 1. ledna 2021 prošel …