Domů / Inzerce / Bazarový prodej užitkových vozů se vyplatí!

Bazarový prodej užitkových vozů se vyplatí!

Stavíte dům nebo se věnujete podnikání a bez pracovního vozu se v běžném provozu neobejdete? Takové auto by se vám hodilo k vaší práci, přivážení a odvážení materiálu, zboží a dalších produktů téměř každý den. Nemáte-li v rozpočtu finanční prostředky na nový firemní automobil, máme pro vás řešení v podobě bazarového prodeje užitkových vozů. Je jen na vás, pro jaký model se rozhodnete, širokou nabídku skříňových vozů, valníků, minibusů, pick-upů a malých dodávek najdete v autobazaru AC dodávky s.r.o.

Dodávky a užitkové vozy

V autobazaru AC dodávky s.r.o. naleznete širokou škálu vozidel renomovaných značek, jako jsou např. Ford Transit a Volkswagen Transporter. Všechny užitkové vozy jsou k prodeji se specifikací až do hmotnosti 6,5 tun. Tento autobazar vznikl jako nová pobočka známých firem AB TIR a AC TIR, které se pohybují na prvních místech v prodeji užitkových vozů. Zmiňovaný bazar je na našem trhu již od roku 2006 a za tu dobu se v České republice dokázal vypracovat na renomovanou společnost s velkým objemem prodaných vozidel.

Bazar dodávek Iveco Daily

Další specializací jsou bazar dodávek, prodej a zapůjčení nákladních vozů, tahačů, nákladních aut, návěsů a přívěsů. Mezi nejoblíbenější užitkové vozy bezesporu patří Iveco Daily, který se vyrábí od roku 1978 a dnes je jedním z nejprodávanějších aut. Podle zaměření vaší profese je možné zvolit různé provedení tohoto modelu, od hasičského až po servisní vozidlo. Tato dodávka je určena pro všechny, kteří potřebují vyřešit přepravu nákladu či osob. K dostání jsou starší i novější modely, určitě si z nabídky vyberete. Navštivte některou z poboček společnosti a přesvědčte se o profesionálním a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. V případě, že si vyberete některý z nabízených vozů, zkušený pracovník vás s daným autem dobře seznámí, předvede vám jej a zodpoví veškeré vaše dotazy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …