Domů / Inzerce / Bezkonkurenční automyčky

Bezkonkurenční automyčky

Rádi byste Vašim zákazníkům v pneuservisu nabídli možnost umytí auta v automyčce? Váš sortiment služeb můžete rozšířit o mytí aut v modulárních mycích boxech společnosti BKF CarWash. Tyto modulární mycí boxy byly navrženy zejména pro místa, kde dochází k nízké až střední intenzitě mytí. Takovými lokalitami jsou především menší až středně velké obce. Modulární myčky aut je vhodné umístit také do venkovských provozoven nebo k nejrůznějším prodejnám. Samoobslužné mycí boxy mohou být využity také jako doplňky u čerpacích stanic či stanic technické kontroly.

Bezkontaktní mycí boxy jsou v současné době velmi oblíbené, neboť umožňují řidiči v téměř jakékoliv denní době umýt automobil. Bezkontaktní myčka aut disponuje šesti mycími programy, z nichž jeden je bonusový. Více informací o jednotlivých mycích programech najdete na webových stránkách společnosti BKF CarWash bkfcarwash.cz. Na těchto webových stránkách se také dočtete, kde všude se již rozhodli vybavit se našimi kvalitními automyčkami. Kromě toho nabízí zákazníkovi využívat široce komplexní nabídku platebního systému při placení za mytí vozidel.

Společnost BKF CarWash se inspirovala západoevropským platebním způsobem a poskytuje zákazníkovi možnost platit za mytí automobilu platební kartou. Společnost BKF CarWash přináší zákazníkům jako jediní na trhu bezkonkurenční věrnostní program, který umožňuje například dobíjet BKF karty snadno a rychle také pomocí webového prohlížeče na internetových stránkách. Především majitelé služební automobilů využívají velmi rádi tento věrnostní program.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …