Domů / Inzerce / Vybíráte nové vozidlo? Vsaďte na osvědčenou tradici

Vybíráte nové vozidlo? Vsaďte na osvědčenou tradici

Pořizujete si nové vozidlo? Nejedná se o malou investici, proto je třeba výběr řádně promyslet. Především zvažte, pro jaké účely bude automobil sloužit a zda má dobré bezpečné jízdní vlastnosti. Nejdůležitějším faktorem ovšem je, komu bude sloužit. Elegantní a rychlý vůz preferují zejména mladí lidé. Ostatně jiné vozy – prostorné, jsou vhodné pro rodiny s dětmi, kde se klade důraz na bezpečnost a komfort. Na výběr máte z mnoha světových značek, avšak málokterá automobilová společnost se může pyšnit zajímavou historií a tradicí, jako značka Ford.

Bohatá historie značky Ford vás jistě nezklame

Historie světové značky Ford sahá až do roku 1903, kdy ji založil se svými společníky samotný Henry Ford. Právě tento člověk se zasloužil o to, aby společnost svého času patřila mezi trojici automobilových špiček, které dominovaly svému trhu. Ovšem ani dnes Ford neztrácí na kvalitě a své široké nabídce vozů, která je mířena na obsáhlé spektrum zákazníků.

Vsaďte na nové Ford Mondeo

Nové Ford Mondeo se může pyšnit svou dynamickou linií, nízkou střechou a výraznými detaily. Tento vůz je sportovně dravý, přitažlivý. Moderní design poskytuje vozu luxusní vzhled, který zaujme nejednoho kolemjdoucího. Jeho konstrukce podvozku je náramně propracovaná, a tak vám zajišťuje výborný požitek z jízdy. Očekávejte také kvalitně propracovaný interiér s širokou škálou moderních technologií, např. adaptivní LED světlomety, které vám usnadní výhled do zatáček. S výběrem nového Mondea vám jistě poradí autorizovaný prodejce vozů Ford auto MOTOL – BENI, a.s., který je leadrem na českém trhu. Poskytují také servis a financování. Jejich pobočky se nachází v Praze. Nad ničím tedy nepřemýšlejte a dopřejte si také vy své luxusní Ford Mondeo, jež je ideální společník pro plynulou, bezpečnou a komfortní jízdu.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …