Domů / Novinky / Biokosmetika nedostatky nezakrývá, nýbrž léčí

Biokosmetika nedostatky nezakrývá, nýbrž léčí

Vypadat skvěle by chtěl asi každý, avšak ne každý je schopen pro to něco udělat. Obvykle stačí pouze trochu upravit svůj životní styl. Někdy ale ani takováto změna nepomůže. Tehdy je dobré si pomoci třeba i vhodně zvolenou kosmetikou.

Stoprocentně přírodní složení

Koupit si dnes klasickou kosmetiku není žádný problém. Obchodů s tímto zbožím je všude více než dost. Tam se však prodává pouze klasika. Kdo by snad měl zájem o bio alternativu, musí buďto najít specializovanou prodejnu zaměřenou na tento druh produktů nebo se obrátit na internet.

Rozhodně se vyplatí kvůli biokosmetice vynaložit trochu úsilí navíc. Jedná se totiž o zkrášlovací prostředek, kterému nemůže klasika v žádném směru konkurovat. Na tom se hlavní měrou podílí složení biokosmetiky, které je stoprocentně naturální.

Přírodní složky sice neumí retušovat tak dobře jako chemikálie, na druhou stranu působí léčivě a mnohé kožní problémy tudíž dokáží odstranit definitivně. Nejedná se však o nic rychlého. Často je potřeba na efekt čekat i několik týdnů. Trpělivost však růže přináší.

Standardní druhy kosmetiky ovšem takto nefungují, a to i když také obsahují celou řadu přírodních složek. Ty jsou ovšem navíc doplněny o další různé chemické přísady anorganického původu, které hrají v tradičních kosmetických produktech prim.

Brání vstřebávání vitamínů do pokožky, a navíc také často způsobují různé kožní vyrážky. Toto je problém hlavně levnějších kosmetických přípravků, jež obsahují velké množství syntetiky.

Biokosmetika je morálně nezávadná

Všichni výrobci biokosmetiky se zavázali, že své produkty nebudou testovat na zvířatech. Proto jsou tyto přírodní výrobky morálně bez poskvrnky a lidé, kteří jsou proti zkoušení kosmetiky na zvířatech, tudíž vědí, co si v obchodě vybrat.

Ani klasická kosmetika se na zvířatech netestuje, ovšem pouze v EU a několika málo dalších zemích. Zbytek světa zkoušky na zvířatech neodsuzuje. A i z těchto končin k nám kosmetika přichází.

O Angelo

Shlédněte také

Jak zlepšit zákaznický servis v autoservisu

Kvalitní zákaznický servis je klíčovým faktorem pro úspěch každého autoservisu. Spokojení zákazníci se rádi vracejí …