Domů / Ostatní značky / Bugatti připravuje novinku se svítilnami do X

Bugatti připravuje novinku se svítilnami do X

Automobilky rády v předstihu lákají na své vozy odhalováním nejrůznějších detailů, které o vozu mnoho neprozradí, ale vyvolávají řadu otázek. Expertem na tuto činnost je například Bugatti, které nyní představilo snímek tajemného vozu se zadními svítilnami do X, o kterém nikdo nic neví.

Co se chystá?

Jediné, co automobilka pod fotku vozu napsala je větička „Co když…? Digitální světová premiéra Bugatti již brzy.“ Více informací? Ani náhodou!

Jedná se skutečně o záhadnou novinku, jelikož nic podobného Bugatti nikdy předtím nepředstavilo. Proto se okamžitě objevila řada spekulací o tom, co že by to tedy mohlo být za automobil.

Tvar vozu, který je lehce čitelný ze siluety vozu evokuje zadní část modelu Chiron Pur Sport. Jeho šikmé sloupky, křídlo a difuzor vytvářejí podobné křivky. Nejsou ovšem vůbec osvětlené podobným způsobem.

Některé další zdroje pracují s informací, že by se mohlo jednat o závodní speciál, který by měl být představen ještě v tomto měsíci. Na něm má Bugatti již nějaký ten pátek pracovat, je však otázkou, zda se mu skutečně podaří do konce měsíce novinku ukázat. Přece jen do konce měsíce zbývá již jen pár dní.

Tento vůz by měl být údajně vybaven motorem W16 o objemu 8.0 litrů, který si půjčilo od modelu Chiron Super Sport 300+ a také Centodieci, jenže mý výkon 1578 koňských sil.

A pak je tu ještě zvěst o roadsteru ve stylu Chironu, který automobilka připravuje na přání jediného zákazníka. Ten by měl za tuto exklusivitu zaplatit 11 milionů dolarů. Zda je ovšem na snímku střecha či nikoliv není patrné.

Je tedy velkou otázkou, co Bugatti představí. V poslední době se totiž mluví o prodeji automobilky, což by mohlo znamenat, že by se mohlo jednat o poslední novinku pod starým majitelem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O SV

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …