Domů / Inzerce / Na dovolenou karavanem či autem se hodí i party stan

Na dovolenou karavanem či autem se hodí i party stan

Cestování je dost omezené, hotely zavřené. Kdo chce využít posledních hezkých dnů a vydat se někam do přírody, tomu nezbývá než sbalit stan nebo cestovat karavanem. V obou případech se vám s sebou mohou hodit i party stany.

Party stany mají široké využití. Takový stan se dá využít jako zastřešení zahradní oslavy i reklamní stánek na veletrhu. Velmi dobře však poslouží rovněž na dovolené.

Vytvořte si zastřešené zázemí

Cestujete-li v karavanu, jistě nebudete chtít trávit veškerý čas uvnitř. Pokud jedete autem a spíte ve stanu, také si zřejmě budete chtít dát snídani venku před stanem, nebo si naopak večer posedět. Co když se rozprší? Právě pro tyto případy je skvělé mít s sebou party stan.

Jednoduše ho rozložíte kdekoliv, kde jste se právě uvelebili, a uděláte si z něj přístřešek pro všechny potřeby. Získáte další zastřešené místo, které vás ochrání před deštěm, a přitom umožní trávit čas venku v přírodě, nikoliv zavření v karavanu. A pokud si pořídíte stan s bočními stěnami, budete chráněni i před větrem a cizími pohledy.

Sestavení moderních stanů je rychlé

Moderní stany s nůžkovou konstrukcí jsou snadno přenositelné a jednoduše sestavitelné. Investujte do tzv. hexagonového stanu s konstrukcí z hliníkových šestihranných profilů. Dá se dobře sbalit do vaku na kolečkách, a to i s bočními plachtami a střechou. Vejde se dokonce i do osobního automobilu.

Party stan je investicí do budoucna

Kolik takový stan stojí? Záleží na rozměrech a na provedení. Hexagonové stany bývají nejdražší, ale zase se nejsnáze sestavují a skládají. Ani klasické nůžkové stany s hliníkovou konstrukcí nejsou špatné, úplně nejlevnější jsou pak ocelové stany. Například nůžkové stany 3 × 3 m se dají pořídit od tří tisíc korun až po osmnáct tisíc.

Při výběru zkuste myslet do budoucna, stan určitě nevyužijete pouze na dovolených, jistě si najde využití i na zahradní party, během venkovních akcí vaší firmy apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …