Domů / Inzerce / Bytový textil, záclony a povlečení, které změní dům v domov

Bytový textil, záclony a povlečení, které změní dům v domov

Přemýšleli jste nad tím, proč se u někoho na návštěvě cítíte hned od prvního okamžiku velmi příjemně? Stojí za tím zařízení bytu nebo domu, které mu vdýchne ducha. Svůj díl odvedou bytové doplňky a textil, jež se postarají o útulnou atmosféru.

Obývací pokoj v centru dění

Velkou roli při zařizování domova hrají též barvy. Proto bychom se neměli řídit pouze posledními módními trendy, nýbrž tím, co se líbí nám a odpovídá stylu bydlení. Obecně se doporučuje vymalovat stěny tlumenými pastelovými barvami, k nimž si pak můžeme dopřát výraznější bytový textil. Nemusíme se rovněž obávat kontrastů, což platí hlavně o sedací soupravě, která by měla být středobodem místnosti. Zpestřete ji výraznými polštáři, plédy, dekami, položte před ni vzorovaný koberec.

Krásná okna zevnitř i zvenčí

Svou pozornost bychom měli věnovat též upraveným oknům. Můžeme na ně zavěsit záclony, vzdušné voálové závěsy či umístit žaluzie. V poslední době jsou velmi oblíbené rolety den a noc. Vrátíme-li se k záclonám, ty je možné pořídit si v metráži a následně doupravit. Pokud s nimi nechcete mít žádnou práci, zakupte si tzv. hotové záclony, jež jsou k dostání pro nejrozšířenější typ oken. Jsou už zaobroubené a nevyžadují další úpravu. Stačí je jen pověsit. To samé platí i pro balkonový komplet, jenž se skládá ze záclony na okno a na balkonové dveře.

Pro líbivou ložnici

Už naštěstí odzvonilo dobám, kdy jsme si vystačili s několika sadami bavlněného povlečení celý život. Na druhou stranu je třeba říci, že bavlna je skutečně nesmrtelná. Jelikož se u povlečení nejedná o nikterak nákladnou položku, můžeme ho měnit podle aktuální nálady či ladění ložnice. Rovněž máme na výběr z široké škály materiálů. I ty lze volit podle právě probíhajícího ročního období. V létě nás ochladí mikrovlákno a satén, v zimě se zachumláme do flanelu a mikroplyše.

O Angelo

Shlédněte také

Jak zlepšit zákaznický servis v autoservisu

Kvalitní zákaznický servis je klíčovým faktorem pro úspěch každého autoservisu. Spokojení zákazníci se rádi vracejí …