Domů / Novinky / Co dělat před pořízením automyčky BKF CarWash?

Co dělat před pořízením automyčky BKF CarWash?

Rozhodli jste se pro koupi automyčky a teď nevíte, kterou vybrat z nepřeberného množství na trhu? Automyčka značky BKF CarWash je s největší pravděpodobností tím, co hledáte.

Co nabízí automyčky BKF CarWash?

Automyčky značky BKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly mycím potřebám řidičů v menších až středně velkých obcích. Nachází uplatnění jako doplňková služba venkovských provozoven, provozoven u prodejen, čerpacích stanic, stanic technické kontroly i pneuservisů. Kdo se rozhodne pro modulární mycí boxy BKF CarWash, získá plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou dle projektu společnosti BKF CarWash. Automyčky disponují pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Mytí auto probíhá za pomoci šetrných chemikálií a změkčené demineralizované vody. S automyčkami od společnosti BKF CarWash budete maximálně spokojeni.

Co dělat, když chcete pořídit automyčku BKF CarWash?

V žádném moderně zařízeném pneuservise by neměla scházet automyčka společnosti BKF CarWash. Poskytnout službu mytí aut majitelům jejich vozů je dnes považováno za naprostý standard. Platí to však nejen pro benzinové stanice, ale také pro společnosti, jejichž součástí je velký vozový park či nákupní centra. Před pořízením automyčky byste měli mít zjištěny základní parametry. Veškeré podstatné informace o umístnění automyček se dovíte zde bkfcarwash.cz/montaz-mycky-aut-krok-za-krokem-aneb-pruvodce-pro-prodej-automycek/. Důležité je nalezení správného místa a vytvoření dostatečného prostoru. Aby byl pozemek atraktivní, je potřeba, aby se nacházel v blízkosti prostor, kde se obvykle shromažďuje velký počet osob. Za taková místa jsou považovány centra měst, obytné domy a města nad 5 000 obyvatel. Ideální jsou prostory podél větších ulic a silnic, na křížovkách či kruhových objezdů. Důležitá je rovněž dobrá viditelnost objektu, snadný přístup a průjezdné místo.

O Angelo

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …