Domů / Inzerce / Co všechno by se mělo nacházet v autolakovně?

Co všechno by se mělo nacházet v autolakovně?

Životnost automobilu je ovlivněna hned několika různými faktory. Zvyšují ji pravidelné servisy, správný způsob jízdy, ba dokonce i kvalitně provedená lakýrnická práce. Plechové díly jsou náchylné na korozi, a proto byste neměli lakování automobilu rozhodně podceňovat. V následujících řádcích se tedy podíváme, co všechno by se v takové autolakovně mělo nacházet.

Kabiny slouží i k odsávání

Základním stavebním kamenem autolakovny je bezpochyby lakovací kabina, která je k sehnání v několika různých velikostech, tudíž záleží na vašich rozměrových požadavcích. Lakovací kabiny mají za úkol nanášet nátěrovou hmotu na jednotlivé díly vozidla, respektive na celou karoserii. V lakovací kabině probíhá i samotné sušení, a tak nemusíte zvlášť kupovat ještě technologické prostředky na sušení. Lakovací kabiny dále disponují prvky pro mokré lakování. Zapomenout nesmíte na odsávací stěnu, jež zajišťuje odvod vzduchu z prostoru.

Současný trh nabízí lakovací kabiny v několika modelech, jež se liší rozměry, stavbou a vlastnostmi. Důležité je uvědomit si, co od kabiny vůbec očekáváte. Vybrat si navíc můžete z pestré škály příslušenství.

Specialista na dodávku i servis

vybavení autolakoven se stará společnost NAVER, která se nachází v Brně. Zajišťuje kompletní služby, a to od dodávky až po servis technologických zařízení. Postará se také o návrh projektové dokumentace a poskytne výměnu filtračních materiálů používajících se při lakování. Zároveň má na starosti ekologickou likvidaci aktivního uhlí a dalších materiálů.

V nabídce společnosti NAVER najdete kromě lakovacích kabin také míchací boxy, již zmíněné odsávací stěny, přípravná pracoviště, vstupní a výstupní agregáty a podobně. Velice žádaným produktem je zdvojená lakovací a sušící kabina pro automobily.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …