Domů / Novinky / Čtyři pomocníci, kteří zbaví tělo zbytkového alkoholu

Čtyři pomocníci, kteří zbaví tělo zbytkového alkoholu

Protančili jste sice včera celý večer, ale dnes ráno jste zjistili, že vám stejně trocha toho zbytkového alkoholu v krvi zbývá? Alkoholtester ukazuje ještě jistou hodnotu na svém displeji, se kterou bohužel nemůžete usednout za volant? V takovém případě se ptáte, co máte dělat, jak co nejrychleji odbourat alkohol z krve? Naštěstí existuje mezi námi několik pomocníčků, díky nimž budete alkohol z krve odbourávat opravdu rychle.

Kořeněná jídla

Pokud potřebujete zvýšit rychlost odbourávání alkoholu, doporučujeme zařadit do jídelníčku kořeněná jídla. Jídlo obecně do sebe nasává zbytkový alkohol, ale pokud navíc budete konzumovat kořeněná jídla, máte takřka vyhráno. Kořeněná jídla totiž podporují spalování kalorií, obsahují takzvanou látku kapsaicin, která mimo jiné podporuje i odbourávání alkoholu v krvi poté, co ho již zkonzumujete.

Zelený čaj

Pomocníkem při odbourávání alkoholu je mimo jiné i zelený čaj, který je taky známý tím, že zahřívá organismus a pomáhá zrychlovat metabolismus. Jelikož metabolismus funguje rychleji, dochází k rychlejšímu spalování kalorií a k rychlému spalování zbytkového alkoholu v krvi. Navíc vám dá zelený čaj do pořádku žaludek.

Grapefruity

Co pomáhá při odbourávání alkoholu? Rozhodně grapefruit, což je skvělé ovoce, které obsahuje velké množství vitaminu C. Grapefruit snižuje množství inzulinu v těle, což ocení opilé tělo člověka. Na grapefruit pamatujte i v případě, že jste se pustili do hubnutí.

Alcohol Killer

Pokud máme zmínit nápoj, který vám zvýší rychlost odbourávání alkoholu až o čtyřicet procent, musíme zmínit Alcohol Killer, což je nápoj přírodního složení, který se hodí mít po ruce, pokud potřebujete nutně odstat alkohol z těla ven.

O Angelo

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …