Domů / Inzerce / Developeři nabízejí v Praze desítky projektů – vyberte si svoje byty. Stodůlky jsou “in”

Developeři nabízejí v Praze desítky projektů – vyberte si svoje byty. Stodůlky jsou “in”

Nabídka nově postavených bytů v české metropoli není velká. Každý, kdo chce bydlet nebo získat nemovitost jako investici či pro budoucí generace, musí jednat rychle. Výhodou je, když oslovíte přímo developery, kteří drží svoji cenu. Navíc budete mít brzy zcela nový a pokud zareagujete včas, můžete ještě navrhnout klientské změny. Takže kde hledat byty? Stodůlky jsou z tohoto hlediska zajímavé – aktuálně tu staví hned čtyři developeři.

Stodůlky jsou oblíbenou částí Prahy a mají dobrou občanskou vybavenost. Tato část Prahy 5 totiž nabízí v pěší vzdálenosti dostatek obchodů, nákupních center, hřišť, restaurací, škol i školek. Její obyvatelé se díky metru dopraví rychle do centra metropole, a přitom bydlí blízko přírody. Stodůlky jsou co do nabídky skutečně zajímavé. Aktuální projekty ve výstavbě se od sebe liší a každý z nich nabízí jiný komfort. Pestrost bydlení v části Stodůlky například ukazují tři následující rezidence.

Alfa Residence blízko metra – rovnováha mezi městem a přírodou

Ke konci roku 2022 se nové bydlení ve Stodůlkách dočkají budoucí obyvatele Alfa Residence v ulici U Jezera. Ideální kombinace městského bydlení s přírodou, konkrétně blízkým Stodůleckým rybníkem, Prokopským potokem a jezírkem s přilehlým parkem je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Z bytu tak můžete vyběhnout přímo do parku nebo si vyjet na kole. Developer nabízí více než sedm desítek bytů v jedenáctipodlažním bytovém domě s nejžádanějšími velikostmi 1+kk až 3+kk. Samozřejmostí jsou terasy a balkony a v některých případech můžete využít i předzahrádky. Nechybí garáže v suterénu a nabíjecí stanice pro elektromobily, které se stávají každodenní součástí našich životů a jejich počet roste. Příjemným benefitem jsou určitě delivery boxy, kam si mohou nechat obyvatelé odložit objednané zásilky.

Terasy Plzeňská. Vila v centru již za rok touto dobou

Potřebujete slyšet tramvaje a mít pocit, že jste stále ve městě? Blízko všech obchodů a kanceláří, v samém srdci dění najdete pohodlné bydlení ve středu současné zástavby. Rezidenční vila se čtyřmi podlažími nabízí devět bytů o velikosti 1+kk až 4+kk. V přízemí nabídne dům kanceláře a ve dvou podzemních podlažích garáže. Projekt je určený všem, kteří touží po moderním bydlení s architektonicky zajímavým řešením. Žádné změny okolo vás v budoucnu nepřekvapí, vila je šetrně vsazena mezi místní domy a v jejím okolí je dostatečná vybavenost. Volný čas mohou její obyvatelé trávit v oblíbeném lesoparku Řepy, nebo v rozsáhlém přírodním parku Košíře-Motol. Kousek od rezidence jsou dvě stanice metra, tramvaj a bez problémů najedete na pražský okruh.

Byty Nad Jezerem: klidné místo

Pozemek lemovaný ulicemi Husníkova a Pod Hranicí nabízí v novostavbě o pěti nadzemních podlažích bydlení v bytech o různých velikostech. Byty v přízemí mají předzahrádky, ve vyšších patrech si budoucí obyvatelé užijí slunné terasy. Sklep a garážové stání je pro zájemce k dokoupení. V blízkosti domu je Nepomucký rybník i centrální park Stodůlky. Skvěle vybavený park si užijí všechny generace. Nechybí tu venkovní posilovna, minigolf, hřiště na míčové hry, kuželky prostor pro možnost projížďky na kole nebo inline bruslích. Projekt vznikne letos nedaleko nákupních center, pošty, úřadu i školy. A co víc, na metro dojdete za pět minut. Rodiny si zde mohou užívat pohodlného a klidného života.

Váháte, zda jsou Stodůlky tou správnou volbou pro váš život? Klikněte na webové stránky developerů, nebo jim rovnou napište. Budete překvapeni, co nabídnou a určitě se do nějaké lokality zamilujete!

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …