Domů / Inzerce / Drží a pustí jen to, co musí

Drží a pustí jen to, co musí

Úplně nesnáším cestu autem! Kam s telefonem? Z palubky mi padá, ve dveřích ho pak rychle nenajdu, ze sedačky sklouzne na zem – no prostě nikdy není tam, kde ho potřebuju. Tak jsem zkoušela různé držáky. Ale zase fatální chyba! Kolikrát už mi mobil zahučel pod spojku i se slavným opatřením, aby se právě toto nestalo!

Jak mám ty krátké končetiny – což v praxi znamená, že musím sedět HODNĚ blízko u volantu a přitom rukama stejně nikam nedosáhnu, tak se mi prostě nedařilo vymyslet, kam ten přístroj šikovně zastrčit. Je totiž potřeba mít ho natolik šikovně při ruce, aby když zazvoní, udělal prst jen „cvak“ a pustil mi hovor do handsfree.

Jsme přeci spořádaní řidiči

V rámci bezpečné jízdy jsou určitá pravidla důležitá a nelze je podcenit – v tom mi zajisté dáte za pravdu. Pokud je tedy nutné umístit držák s telefonem na atypické místo v autě, čili jinam než na čelní sklo či palubní desku, jak na to? Pomyslný trn z paty mi nakonec vytrhnul můj vynalézavý bratr.

Ten prostě vždy ví o všem, co se kde šustne. Jestli prý jsem už někdy slyšela o sofistikovaném magnetickém držáku. No jistě, že neslyšela – to už bych jej dávno aplikovala do kokpitu svého tryskáče. Důležitě zvednul bradu a představil mi inovativní výkřik techniky, který rozhodně dokazuje, že v jednoduchosti je krása.

Zkrátka je to tak: speciální uchycení One Click umožňuje připevnění držáku na výduchy klimatizace, a to pouhým jedním stisknutím. Napadlo mne (kupodivu), jak to pak bude s přenosem vibrací na zařízení, ale zkušební krkolomná jízda ukázala, že jsou minimální. A nejen to. Magnet v držáku má takovou sílu, že vážně drží telefon na 100 %, ani se nehne!

NeoTap Magnetic Vent Mount

Honosný název pro pomocníka, který vážně „drží slovo“. Hned jsem musela vědět, kde ho koupím. Na webu Unimagnet.cz jsem ale našla daleko víc. Že já jsem ve škole na tu fyziku nekladla větší důraz! Magnetický držák do auta je prostě božský vynález. Umí víc než jen vyřešit můj problém s krátkýma rukama.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …