Domů / Ostatní značky / Europůjčovna – spolehlivá jízda i s nadměrným nákladem

Europůjčovna – spolehlivá jízda i s nadměrným nákladem

Stěhování bytu či kanceláře, firemní teambuilding nebo velký náklad, který si žádá speciální podmínky a potřebujete jej jednorázově někam převézt. To všechno jsou situace, na které standardní osobní vůz prostě nestačí. Nelámejte si hlavu s kompromisy a zvolte jednoduchou, rychlou a spolehlivou cestu. Dodávkou či mikrobus si půjčte.

 

Nemusíte se vyznat ve všem, stačí navštívit odborníky

Půjčovna dodávek nejen auto půjčí, ale rádi pomohou s výběrem nejvhodnějšího typu, pro vaše účely. Nevadí, že si netroufnete na řízením užitkových vozů, máte možnost využít i služeb profesionálního řidiče. Chceme vám situaci co nejvíce ulehčit, aby vás na cestách či při přenášení nečekalo nepříjemné překvapení je samozřejmostí příslušenství. Zdarma tedy přidáme manipulační techniku, upevňovací popruhy, ale také sněhové řetězy nebo navigaci. Auto si také můžete objednat přímo před váš dům či firmu. Pokud si pro něj přijedete, máte k dispozici parkování zdarma v oploceném areálu po celou dobu pronájmu.

 

Délka zapůjčení je na vás

Je jasné, že důvody k zapůjčení mohou být různé, proto přizpůsobujeme pronájem užitkových vozů i délkou a účtování je možné po hodině. Cena pronájmu obsahuje povinné ručení dálniční poplatky v ČR, silniční daň příslušenství k vybranému typu auta a NON-STOP asistenční službu. Zároveň garantujeme perfektní technický stav vozidla a nejnižší ceny na českém trhu.

 

Jak užitkový vůz zapůjčit

Na webových stránkách europůjcovna.cz vyplníte rezervační formulář. Soukromá osoba při podpisu smlouvy předkládá občanský a řidičský průkaz, osoba samostatně výdělečně činná k uvedeným dokladům přidává živnostenské oprávnění a v případě právnické osoby je nutný výpis z obchodního rejstříku. Pokud zapůjčení vozu nevyřizuje přímo jednatel společnosti, je třeba plná moc. Vratná kauce se platí pouze v hotovosti. Pronájem můžete uhradit i převodem, podmínkou však je, aby se platba objevila na účtu den před převzetím vozu.

 

Europůjčovna myslí i na ty, kteří potřebují reprezentativní osobní auto

Specializujeme se na půjčování užitkových vozů a dodávek, ale jsme vybaveni i pro ty, kteří naléhavě potřebují spolehlivé běžné auto nebo chtějí udělat dojem něčím speciálním. Pro tyto případy na vás v rámci našeho vozového parku čeká např. Dodge Viper.

Obrátit se na nás můžete i v případě, že hledáte originální vůz na tak výjimečnou událost jako je svatba. Mimo krásných reprezentativních současných modelů, si můžete atmosféru a svatební fotografie ozvláštnit stylovými modely Mercedes 114 Cabrio nebo Praga Superpiccolo, které vám přistavíme i slavnostně nazdobené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář