Domů / Ford / Vozidlo Ford od AMB Praha

Vozidlo Ford od AMB Praha

Koupě vozu není v dnešní době snadnou záležitostí. Soukromí prodejci se snaží za každou cenu dostat za automobil co nejvíce peněz bez ohledu na to, v jakém stavu se vůz nachází. Většina zájemců o koupi vozu raději volí výběr automobilu u autorizovaných prodejců. Mezi ně patří i AMB Praha.

Když chcete dobrý a kvalitní automobil, u kterého znáte historii, víte, že o něj bylo pečováno a nestane se vám, že po pár dnech od koupi budete řešit první technické problémy, vyplatí se vybírat u předních autorizovaných prodejců. Je-li váš výběr vozu zaměřený na značku Ford, pak byste měli navštívit autorizovaný servis a prodej Ford společnosti AMB Praha. Celkem ve třech pobočkách v Praze si můžete prohlédnout veškerou nabídku nových, skladových, předváděcích a referentských vozidel za velmi zajímavé ceny. V nabídce jsou i ojeté vozy Ford, které jsou důkladně vybírány a splňují ty nejpřísnější pravidla kvality a proto můžete naprosto důvěřovat uvedeným informacím. Ke spokojenosti zákazníků přispívá i fakt, že na všech pobočkách jsou vám k dispozici vyškolení pracovníci, kteří vám zodpoví vešekré vaše dotazy.

 

Vůz si můžete vybrat také online

Aby byl zákazníkům poskytnutý maximální komfort, připraveny jsou i přehledné webové stránky www.fordmania.cz, na kterých si můžete pomocí vyhledávacího formuláře prohlédnout např. předváděcí vozy Ford nebo skladové vozy Ford. Webová prezentace je navíc velmi přehledná, najdete na ní kromě vozů i potřebné informace, to v případě, kdy by vám nebylo něco jasné a chtěli jste se přímo zeptat online nebo telefonicky.

Pokud se stále rozhodujete, na nic nečekejte a navštivte některou z poboček na Strakonické, Plzeňské nebo na Ořechu na Praze – západ a sami se přesvěčte o kvalitách vozidel Ford. Praha na Ořechu je navíc jediným místem v ČR, kde se nachází nejmodernější autosalon značky Ford v České republice. I to vypovídá o tom, že přijdete do prostředí, ze kterého budete rádi odjíždět třeba s novým vozem a k tomu všemu velmi spokojeni. O spolehlivosti vozidel Ford nemusí být v konečné fázi pochyb. Patří mezi kvalitní a komfortní vozidla s vytříbeným designem, který rozhodně neurazí. Nabízí pohodlí, dostatek prostoru a skvělé jízdní vlastnosti. Pokud nevěříte, sami se o tom přijeďte přesvědčit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Nový Focus ST přichází

Nový Focus patří mezi nejoblíbenější hot hatche na trhu. Nyní je tu i jeho nejnovější …

Napsat komentář