Domů / Novinky / Geometrie kol musí být pod pravidelnou kontrolou

Geometrie kol musí být pod pravidelnou kontrolou

Rozumíte geometrii vašich kol? Pokud ano, tak jste napřed a máte velkou výhodu, pokud ale ne, tak je potřeba vědět, na koho se máte obrátit. Geometrie kol Praha se dá vyřešit na spoustě míst, ale pokud navštívíte internetový portál pneu-novak.cz, tak jistě budete maximálně spokojení. Geometrie kol Praha představuje celkovou diagnostiku podvozku, takže se skutečně pozná, jak se ke svému vozidlu chováte. Špatná geometrie kol vzniká nejčastěji špatným parkováním, a to na chodníku. Pokud špatně parkujeme, tak se to samozřejmě někde projevit musí, a podvozek a spodek auta je tím nejčastějším místem, kde se tak stane.

Sbíhavost kol na jedničku!

Velkým ukazatelem toho, zda je naše vozidlo v pořádku, je samozřejmě i sbíhavost kol. Sbíhavost kol a celkové seřízení sbíhavosti a nastavení našeho vozu je velmi důležité mít pod palcem, takže se opravdu ničeho nebojte. Stačí jen chtít, a dodavatel se o vše potřebné postará. Pokud sbíhavost kol není v normě, tak se pozná dle toho, že kola nesvírají s vozovkou pravý úhel. Seřízení sbíhavosti se tak žádné vozidlo nevyhne. Kompletní geometrie tak bude zajištěna maximálně dobře, pokud si necháte poradit právě od dodavatele, který se představuje na internetovém portálu pneu-novak.cz.

Testy tlumičů pod dohledem

Další nedílnou součástí péče o náš vůz je především test. A to test v podstatě všeho, co se na našem vozidle nachází. Test tlumičů, test podvozku, test brzdových kotoučů, test brzd a podobně, to všechno jsou služby, které je dobré vyřídit u jednoho a toho samého dodavatele, abychom odevzdali vozidlo do pneu servisu Praha 10, a vyzvedli si ho kompletně zkontrolované a v pořádku. Pokud navážete spolupráci s internetovým portálem pneu-novak.cz, tak jistě budete se službami maximálně spokojeni, a příště do pneu servisu Praha vozidlo odevzdáte s poklidem znovu.

O Angelo

Shlédněte také

Jak zlepšit zákaznický servis v autoservisu

Kvalitní zákaznický servis je klíčovým faktorem pro úspěch každého autoservisu. Spokojení zákazníci se rádi vracejí …