Domů / Inzerce / Hledáte k povinnému ručení i služby navíc? Existují!

Hledáte k povinnému ručení i služby navíc? Existují!

Dnes už většina motoristů samozřejmě velmi dobře ví, k čemu je určené povinné ručení auta. Jedná se o pojistku, která je spojena s ochranou při dopravní nehodě. Stejně tak motoristé vědí, že není problémem sjednat si povinné ručení online. A to na webu Porovnej24.cz. Co ale málo z nich ví, to je fakt, že to není nutně jenom základní ochrana, která se nabízí. Stejně tak bychom neměli zapomínat na fakt, že může být naše pojistka rozšířena o další rizika. Stačí provést porovnání povinného ručení navolit si ochranu s ohledem na naše konkrétní požadavky a také potřeby.

Rozšiřte ochranu i na svůj vůz

V první řadě se musíme dotknout možností, které dokážou ochranu výrazně rozšířit. A to třeba i na váš automobil. Pokud je něco velmi časté, co srovnání povinného ručení nabídne téměř každému, potom je to buď pojistka čelního skla, nebi všech skel ve voze. Jistě jste se s ní setkali i vy. Není to ale jediná možnost, jelikož stejně tak platí, že můžete pojistit třeba rizika srážky se zvěří, nebo riziko poškození vozu v důsledku přírodního živlu. I takové možnosti může ceník povinného ručení obsahovat. Zde tedy získáte finanční kompenzaci od vaší pojišťovny, a to přímo na váš osobní, ale třeba i na váš užitkový automobil.

Myslete na praktické služby na cestách

Ještě nekončíme, jelikož možností je mnohem více. I když chceme nejlevnější povinné ručení na trhu, nemusí to nutně znamenat, že nedostaneme něco navíc. Mohou to být asistenční služby, které dnes většina pojišťoven dává zdarma. Každá kalkulačka povinného ručení nám tak umožní si je přidat. A co nám přinesou? Možnost získat bezplatnou pomoc na našich cestách. Ta může být spojena třeba s opravou drobné závady, stejně jako může být spojena třeba s výměnou kola, stejně jako může být spojena třeba s dovozem pohonných hmot. To vše jsou možnosti, které se nám nabízejí a které tak můžeme využívat.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …