Domů / Ostatní značky / Jméno nové série „The Legend“ od Buggati se jmenuje “Rembrandt Buggati“

Jméno nové série „The Legend“ od Buggati se jmenuje “Rembrandt Buggati“

Pokud jste přemýšleli nad tím, co dalšího přinese Buggati v sérii Legends, právě jste se dočkali a je na co se těšit. Nová série ponese ochrannou známku s označením Rembrandt Buggati.

Jestli vám jméno Rembrandt nic neříká je to mladší bratr zakladatele Buggati(Ettore Buggati) a také muž odpovědný za návrh slavného vozu Buggati 41 Royale.  Zdá se, že nový Veyron by měl být zahrnut do série Legends a ponese Rembrand Buggati jméno po Jean-Pierre Wimile a Jean Buggati v tomto ultra exkluzivním klubu.2013-bugatti-veyron-grand

Patentová přihláška byla podána na úřadu Evropské unie pro harmonizaci trhu s tím, že Audi je průmyslovým vlastníkem Buggati. Je to tedy samozřejmý krok, že název Rembrandt bude pod ochrannou známkou, jako tomu bylo u poslední speciální edice Veyrons.

První člen z kolekce Legends Series Buggati Veyron je Grand Sport Vitesse „Jean-Piere Wimille“ a jak samotný název vypovídá je to na počest slavnému závodníkovi Jean-Pierre Wimille, který přinesl dvě vítězství Buggati na okruhu v Le Mans.

Inspirace se našla u závodního vozu Tank Buggati 57g, který vyhrál v Le Mans roku 1937. Dodává se s dvoubarevným lakem, který se vyznačuje povlakem z uhlíkových vláken a světle modré. Pod kapotou se skrývá neuvěřitelných 1200 koní a motor W-16.2013-bugatti-veyron-grand

Druhým krasavcem je pak nový Veyron Jean Buggati inspirován podle nejlepšího modelu 57SC Atlantic, který navrhl sám Jean Buggati. Tato speciální edice nosí výhradně černou jako uhel a vrstvu uhlíkových vláke. Dále je vybaven platinovou podkovou na masce chladiče a EB logem na zadní straně. To vše skvěle doplňují diamantová kola z lehké slitiny.

V interiéru pak najdeme béžové a hnědé tóny, které jsou shodné i v půdovním typu 57SC Atlantic. Sedadla, volant, přístrojová deska to vše je v čokoládově hnědé doplněné kontrastní béžovou u středové konzole a dvěří.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář