Jméno nové série „The Legend“ od Buggati se jmenuje “Rembrandt Buggati“

Pokud jste přemýšleli nad tím, co dalšího přinese Buggati v sérii Legends, právě jste se dočkali a je na co se těšit. Nová série ponese ochrannou známku s označením Rembrandt Buggati.

Jestli vám jméno Rembrandt nic neříká je to mladší bratr zakladatele Buggati(Ettore Buggati) a také muž odpovědný za návrh slavného vozu Buggati 41 Royale.  Zdá se, že nový Veyron by měl být zahrnut do série Legends a ponese Rembrand Buggati jméno po Jean-Pierre Wimile a Jean Buggati v tomto ultra exkluzivním klubu.2013-bugatti-veyron-grand

Patentová přihláška byla podána na úřadu Evropské unie pro harmonizaci trhu s tím, že Audi je průmyslovým vlastníkem Buggati. Je to tedy samozřejmý krok, že název Rembrandt bude pod ochrannou známkou, jako tomu bylo u poslední speciální edice Veyrons.

První člen z kolekce Legends Series Buggati Veyron je Grand Sport Vitesse „Jean-Piere Wimille“ a jak samotný název vypovídá je to na počest slavnému závodníkovi Jean-Pierre Wimille, který přinesl dvě vítězství Buggati na okruhu v Le Mans.

Inspirace se našla u závodního vozu Tank Buggati 57g, který vyhrál v Le Mans roku 1937. Dodává se s dvoubarevným lakem, který se vyznačuje povlakem z uhlíkových vláken a světle modré. Pod kapotou se skrývá neuvěřitelných 1200 koní a motor W-16.2013-bugatti-veyron-grand

Druhým krasavcem je pak nový Veyron Jean Buggati inspirován podle nejlepšího modelu 57SC Atlantic, který navrhl sám Jean Buggati. Tato speciální edice nosí výhradně černou jako uhel a vrstvu uhlíkových vláke. Dále je vybaven platinovou podkovou na masce chladiče a EB logem na zadní straně. To vše skvěle doplňují diamantová kola z lehké slitiny.

V interiéru pak najdeme béžové a hnědé tóny, které jsou shodné i v půdovním typu 57SC Atlantic. Sedadla, volant, přístrojová deska to vše je v čokoládově hnědé doplněné kontrastní béžovou u středové konzole a dvěří.

O

Shlédněte také

Jeep připravuje svůj nová základní model. Stát bude na technice z Francie

Americká automobilka má v plánu dodat zákazníkům nový základní model. Ten by již měl stát na …

Napsat komentář