Domů / Inzerce / Kde si v Praze nejlevněji půjčit auto?

Kde si v Praze nejlevněji půjčit auto?

Situací, kdy se může hodit půjčené auto, je nespočet, přestože vlastníte svůj vůz. Například na slavnostní příležitosti si můžete půjčit luxusní auto, na stěhování dodávku a na cestu k moři spolehlivé rodinné vozidlo s velkým kufrem. Ale kde, aby vás to nestálo majlant?

V našem hlavním městě působí mnoho půjčoven, namátkou můžeme jmenovat třeba Dollar, Alamo, Budget, Green Motion či Czechocar. Liší se nejen cenami, nýbrž také sortimentem aut k zapůjčení a podmínkami.

Na co si při půjčování vozu dávat pozor?

První důležitou záležitostí je váš věk. Mnohé půjčovny si od mladých řidičů (zpravidla do 25 let) účtují vyšší poplatky, protože u nich předpokládají vyšší riziko nehody. V případě, že do této mladé skupiny spadáte, informujte o tom půjčovnu a chtějte vědět, o kolik víc zaplatíte.

Mezi další triky autopůjčoven, jimiž se snaží vydělat, patří poplatky za předčasné či pozdní vrácení, za vyšší věk (obvykle více než 70 let), přirážka za půjčení v hlavní sezóně nebo překročení daného kilometrovného. Tohle všechno sledujte, a jelikož to musí být zapsané ve smlouvě, tak si především pečlivě pročtěte smlouvu, než ji podepíšete.

Kde vybrat nejlepší nabídku?

Nejjednodušší je použít srovnávač, který zváží všechny aspekty za vás. Největším srovnávacím portálem u nás je LevnaAutopujcovna.cz. Funguje po celém světě a porovnává zhruba 1200 dodavatelů. Soustředí se téměř výhradně na nabídky půjčoven s neomezeným kilometrovným a vždy vám ukazuje konečnou cenu, takže nebudete překvapení ze skrytých poplatků. Navíc vám s pronájmem auta kdykoliv pomůže, má v provozu nepřetržitý zákaznický servis.

Nejlepší, co můžete udělat, je rezervovat si vůz co nejdříve. Jednak budete mít větší výběr, jednak získáte lepší cenu než při shánění na poslední chvíli. Tak zamiřte na www.levnaautopujcovna.cz/ceska-republika/praha/ a podívejte se, jaká auta jsou v Praze k dispozici a za jaké částky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …