Domů / Škoda / Koncern Volkswagen group představuje nový model Škoda Scala!

Koncern Volkswagen group představuje nový model Škoda Scala!

Zvažujete koupi nového vozu? Pak vám zřejmě neuniklo, že do rodiny vozidel značky Škoda přibyl nový model. Je jím Škoda Scala.

Vozy Škoda se po celém světě těší velké popularitě. Jenom za loňský rok si automobilka může na své konto zapsat úspěch v podobě více než 1 200 000 prodaných vozidel!

Nástupce Škody Rapid je tu!

Do portfolia značky Škoda koncernu Volkswagen group patří modely Citigo, Fabia, Scala, Kamiq, Rapid, Octavia, Nová Octavia, Karoq, Kodiaq, Superb a zmíněná novinka Škoda Scala, která je považována za nástupce Škody Rapid. Vůz disponuje velmi nízkou spotřebou mezi 4,1 a 5,1 litry na sto kilometrů samozřejmě v závislosti na stylu jízdy a její cena v základní výbavě začíná na 378 tisících korunách.

V mnoha ohledech výjimečný vůz

Škola Scala je v mnoha ohledech výjimečná. Jako vůbec první model na zadních dveřích nedispuje logem značky, ale velkým nápisem ŠKODA. Takovýchto vychytávek vás ale překvapí víc včetně takových detailů, jako je rozšířené víko do ostřikovače, díky kterému směs do ostřikovačů již nikdy nerozlijete.

Elegantní design

Vůz díky poutavému exteriéru zaujme na první pohled. Zároveň v sobě nezapře rukopis značky samotné. Té jsou vlastní moderní a nadčasový design, strukturální tvary a řada dynamických prvků, jako například velmi úsporné leskové světlomety se třemi krystalovými kameny. Ledková jsou i koncová světla včetně mlhových a brzdových.

Luxusní interiér

Luxusní je i interiér vozu, jehož středobodem je velký samostatný displej. Vůz samozřejmě není ochuzen ani o chytré smart technologie v podobě zabudované SIM karty a funkce SmartLink umožňující propojení mezi vaším chytrým telefonem a samotným vozidlem.

Škoda Scala se tak stává žhavých konkurentem hatchbackům střední třídy jako je Hyundai i30 a KiaCeed, ale i Volksvagen Golf, a rozhodně ji lze doporučit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zlepšit zákaznický servis v autoservisu

Kvalitní zákaznický servis je klíčovým faktorem pro úspěch každého autoservisu. Spokojení zákazníci se rádi vracejí …