Domů / Ostatní značky / V kvalitě servisu u prodejců aut Škoda jsou velké rozdíly

V kvalitě servisu u prodejců aut Škoda jsou velké rozdíly

Jestliže máte zájem o koupi nového automobilu značky Škoda, rozhodně je správnou variantou nákup u autorizovaných prodejců. I mezi takovými prodejci ale mohou být určité rozdíly v kvalitě. Samozřejmě, že ne v kvalitě samotných automobilů, ale v některých oblastech. Největší rozdíly bývají v kvalitě nabízeného servisu, který by měl být u autorizovaných prodejců samozřejmostí. Jak poznat a vybrat kvalitní servis?

Vsadit na tradici a zkušenosti je správným řešením

Jak poznat kvalitní servis vozů Škoda v Praze? Rozhodně byste měli sledovat, jaké mají jednotlivé firmy v této oblasti zkušenosti, jaké mají zázemí a zda zaměstnávají jen opravdu zkušené mechaniky. Technici by měli být pravidelně školení, nejlépe v mateřském závodě automobilky Škoda-Auto, aby opravdu detailně znali technické vybavení každého typu vozu a dokázali si poradit s každou překážkou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Takové techniky má například Autodružstvo Praha

Jestliže hledáte specialistu na prodej vozů Škoda a také autorizovaný servis Škoda Praha, tak jednou z nejvýznamnějších společností v této oblasti je Autodružstvo Praha. Se servisem vozů Škoda má více, než 50tiletou tradici a nabízí propojení zkušeností a kvality. Technici jsou pravidelně školení a dokáží tedy odhalit a vyřešit každou závadu, ať už v rámci záručního nebo pozáručního servisu. A to také u zcela nových modelů. Tím nejnovějším je samozřejmě Nová Škoda Superb. Více o tomto vozu najdete ZDE.

top-auto.cz_02

Komplexní nabídka servisních činností

Autodružstvo Praha nabízí k prodeji nové i ojeté vozy značky Škoda. Ke všem vozům komplexní nabídku servisních služeb. Nabídku služeb tvoří například měření emisí, STK přímo v areálu s možností zprostředkování kontroly vozidla, diagnostika a kontrola řídících jednotek, klempířské a lakýrnické práce, pneuservis s možností uskladnění kol, ruční i strojové mytí karoserie, čištění interiéru, montáž zabezpečení, kontrola klimatizací, výměna autoskel a mnohé další služby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář