Domů / Ostatní značky / Bentley Bentayga na videu

Bentley Bentayga na videu

Nové SUV od Bentley s názvem Bentayga je jednou z nejočekávanějších novinek tohoto roku. Bude se totiž jednat o jednoho z mála zástupců segmentu těch nejluxusnějších SUV, které budou na trhu k dostání. Pro všechny nadšence i budoucí majitele nyní Bentley připravilo video, ve kterém Bentaygu přestavuje v zimním prostředí.

Bentayga znamená to nejdůležitější, co Bentley tento rok odhalí. Aby se na tuto premiéru jen tak nezapomnělo, ukazuje nám Bentley tento vůz v zasněžené krajině. Celé video je tak šikovně sestříháno a natočeno, že si z vozu příliš mnoho nevezmeme, ale zároveň se nám ukazuje úplně celé. To nejzajímavější co video odkrývá je zvuk motoru vozu, který však není příliš zajímavý a nedává o sobě příliš znát.

getthumbnail (2)

Video pochází ze Švédska a jedná se v pořadí již o druhé video, které se točí okolo tohoto vozu. První video nás zavedlo na písečné duny. Tentokráte se Bentayga opravdu zchladila. Vy se nyní můžete podívat na obě videa. Ta dosahují vysokých uměleckých kvalit, ovšem ani jedno nám vůz příliš neodhaluje.

getthumbnail

Bentayga bude stát na platformě koncernu, kterou využívá například i Audi Q7 a měla by jí využívat i další SUV pocházející z koncernu Volkswagenu. Mezi ně patří například Touareg či Cayenne. Výroba Bentaygy však bude probíhat čistě v britských rukou a to v továrně v Crewe. Zde se navíc bude základ vozu tak výrazně měnit, že bude mít se svými koncernovými kolegy jen pramálo společného.

Sériová verze vozu by měla být odhalena ještě tento rok, do prodeje se však dostane až v roce příštím. Již nyní však má Bentley přes 2000 objednávek, na vůz, který vlastně ještě nikdo neviděl. A to i přesto, že se bude jednat o vůbec nejdražší SUV na trhu. Svůj podíl na tomto statutu bude mít především šestilitrového dvanáctiválce pod kapotou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář