Domů / Novinky / Levné automobily, se kterými získáte každou

Levné automobily, se kterými získáte každou

Asi každý mladík někdy toužil mít takové auto, které neunikne pohledu žen. Přiznejme si, že dívky v dnešních dnech na to jakým jezdíte vozem dají a dobře vypadající automobil vám může pomoci ve vašem lovu. Pokud však máte v kapse vítr, a luxusní a rychlé vozy si prohlížíte jen v reklamách v televizi, máme pro vás několik rad, jaké vozy jsou cenově dostupné a díky si vás v nich určitě všimnou.

Mitsubishi Eclipse

Již na první pohled velice slušně vypadající vůz od společnosti Mitsubishi je poměrně starý vůz, který však stále vypadá velice dobře. Jedná se o malé a svižné kupé, se kterým naděláte hodně parády. Nejlepší na něm je však to, že se dá sehnat za poměrně příznivou cenu. Tak například model Mitsubishi Eclipce Spyder z roku 2009 je možné sehnat i do 200 000 korun, což je cena, která je velice slušná a která by vás nemusela tak moc zatížit.

2012_Mitsubishi_Eclipse_SE_--_07-11-2012

BMW 128i

Jak víme, ženy jsou náročné a proto budeme muset přitvrdit i my a posunout se hranici 500 000 korun. To je totiž cena, za kterou se pořídit i BMW 128i. Tedy ojeté BMW, ale velice stylové se skvělými jízdními vlastnostmi, úžasným výkonem a skvělým designem. Jedná se klasický vůz rodiny BMW, který vás ani při vyšším počtu najetých kilometrů nenechá ve štychu. Za nás jednoznačně dobrá volba. A pokud si chcete pustit žilou ještě o něco více, doporučujeme i 135i

2013_BMW_128i_Coupe_417760_i0
Ford Mustang

Legendární vůz, o kterém si myslíte, že je nad vašim stropem, ale ve skutečnosti není. Cena ojetého Mustangu se pohybuje okolo 400 000 korun. Navíc je jedná o parádní muscle káru, ze které omdlévají nejen dívky. Jediný háček u tohoto vozu je jeho spotřeba. Ale za tu pozornost dam to stojí.

58572BMW 118d

Jako poslední vám přinášíme jednu z nejrozumnějších variant. BMW, se kterým se vejdete do 200 000 korun, je na něj hezký pohled a má skvělé jízdní vlastnosti. Nepatří k největším vozům, ale na výlety s vaší novou přítelkyní to zajisté stačit bude.

 

bmw-118d-5

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář