Domů / Návody / Užitkové auto v TOP stavu nemusí být vždy jen nové

Užitkové auto v TOP stavu nemusí být vždy jen nové

V tomto článku se zaměříme na užitkové vozy a jejich správný výběr. Užitkové vozy a dodávky mají největší poptávku v průmyslovém a firemním využití, ale potřebují je také soukromí řemeslníci. Jak správě vybrat vůz, aby nejlépe vyhovoval? Jestliže hledáte kvalitu, spolehlivost a záruky, není nutné vybírat jen mezi novými modely. I ojeté automobily mohou být v TOP stavu.

Stačí najít správného prodejce

Autobazarů je na našem území ještě stále několik desítek. Jedná se o malé bazary s jedinou pobočkou a také o bazary s celorepublikovou působností a několika pobočkami. Nedá se obecně říci, že lepší jsou menší nebo větší prodejci. Vždy je to individuální. Problémem ale může být, že drtivá většina tuzemských autobazarů se specializuje na ojeté osobní vozy. Ojeté dodávky jsou v nabídce zastoupeny jen okrajově nebo vůbec. Naštěstí i na našem trhu se specialisté na dodávky najít dají.

top-auto.cz_dodavky-gduber_cz_01

Rozhodujte se podle kvality nabízených aut a záruk

Každý bazar užitkových vozů na našem trhu má odlišný přístup a sortiment. Rozhodujícím faktorem při výběru toho správného autobazaru by měla být kvalita nabízených automobilů a také záruky, které prodejci nabízí. Mezi záruky kvalitních prodejců patří 100% doživotní záruka na původ vozidla, jistota, že jsou vozy důkladně kontrolovány po technické i právní stránce, že nejsou blokované magistráty ani. můžete hrát i hry zatížené finančními závazky, nebyly poškozeny povodní. Umožněna by také měla být i testovací jízda a zajištění kvalitních podmínek pro prodej dodávek.

top-auto.cz_dodavky-gduber_cz_02

Konkrétní příklad specialisty na ojeté užitkové vozy

Nakonec přidáme i konkrétní příklad specializovaného autobazaru. Auto Gruber je bazar užitkových vozů a dodávek s dlouholetou tradicí. V nabídce společnosti lze najít desítky různých modelů dodávek mnoha velikostí. Nechybí samozřejmě ani modely Ford Transit, nejoblíbenějšího modelu užitkových vozů v ČR. Více o Fordu Transit čtěte ZDE. Všechny nabízené vozy jsou pečlivě vybírány ze zemí EU. Jedná se především o prémiový dovoz z Belgie, Německa, Francie, Holandska a Rakouska.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář