Domů / Ostatní značky / Luxusní jízda v limuzíně

Luxusní jízda v limuzíně

Přáli jste si někdy jet vozem a připadat si opravdu prestižně? To je snem většiny řidičů a pokud jste si tento pocit nevychutnali kvůli vysokým cenám, které jsou luxusních vozů samozřejmostí, tak se vám nabízí možnost jejich levného zapůjčení.

ok3Vaše cesta za kulturou, meetingem nebo výletem bude daleko atraktivnější. Není nad to sedět v tomto vozu a kochat se krajinou, ale i plně účelným interiérem. Mercedes S Class a Mercedes Viano vás nadchne v každém ohledu. Slouží pro privátní účely, ale i soukromé. Navíc tu máte výhodu, že o volant se postará řidič. Vy si tak v klidu můžete na výletě nebo schůzce dát oblíbený alkoholický drink. Naši řidiči jsou velmi diskrétní a odvezou vás, kam budete chtít. Naše služby fungují 24 hodin denně, ať je všední den nebo víkend. Nechte se svézt dynamickým vozidlem, které má pod kapotou sílu svých koní na uzdě.

Pokud hledáte vůz, který vás bude skvěle prezentovat, třídu S si jistě zamilujete. V tomto voze vám totiž ani při nejmenším nebude chybět pohodlí, ale ani bezpečí. S grácií a elegancí tak vystoupíte před divadlem nebo restaurací a každý se za vámi ohlédne. Mercedes S Class je auto, které jistě stojí za povšimnutí. Možná se setkáte i s jistou závistí, ale vás nic nerozhodí. Naše limuzíny z vozového parku ovládá řidič, který je velmi zodpovědný a doveze vás na smluvené místo včas a hlavně bez nehody. Spokojenost klienta je pro nás na prvním místě. Naše reference mluví za vše, vozíme i známé celebrity, které si potrpí na přepych.

ok5Pocit strádání tak nehrozí, je tu vše, co je ke správné jízdě v limuzíně potřeba. Interiér vás osloví, příjemná kůže světlé barvy doplněná o teplé podtóny dřeva a vyhřívané sedačky, jsou pro vás jistě to pravé. Je tu klimatizace v případě, že vám bude teplo. Ve vozu je vám k dispozici i malé občerstvení. Pronájem limuzíny uskutečněte na našich stránkách. Vozový park je dále rozšířen i o jiné, neméně kvalitní vozy, např. Mercedes S class. Zajistíme vám i doplňkové služby, okružní jízdy, ochranku, výlety, transfery, svatby, atd.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář