Domů / Ostatní značky / Máte svůj vůz pojištěný?

Máte svůj vůz pojištěný?

Každý majitel vozu má ze zákona povinnost, uzavřít na svůj vůz povinné ručení. Pokud to neudělá, může riskovat, že v případě nehody bude muset poškozenému celou škodu hradit ze své vlastní kapsy. To však není ten jediný problém, jelikož za každý den kdy je vozidlo nepojištěné je nutné platit nemalý příspěvek do fondu nepojištěných. Kdo však za toto pojištění nechce platit přemrštěné ceny, má jedinečnou možnost si srovnat povinné ručení. To každému zájemci umožní web Bezvapojisteni.cz, který díky své jednoduchosti a skvělým funkcím využívá stále více lidí.

 

Sami se přesvědčte o tom, že jednotlivé pojišťovny se ve svých cenách mohou lišit, a to skutečně velmi výrazným způsobem.  Dané pojištění motorového vozidla tak může být o té nejlevnější pojišťovny nižší až o několik tisíc korun za rok. A to i přesto, že jsou nabízeny naprosto totožné služby a limity plnění. Bohužel řada lidí je však věrných své stávající pojišťovně a někteří z nich kvůli tomu doslova vyhazují peníze z okna. Tak proč se zařazovat mezi ně, když můžete výrazným způsobem ušetřit své peníze.

 

Samozřejmě možnost výrazné úspory není pouze u povinného ručení, ale i u toho havarijního. Ačkoliv řada lidí zastává názor, že se hodí pouze na nové vozy, určitě tomu tak není. Vzhledem k cenám náhradních dílů se i u staršího vozu může částka na opravu vyšplhat na několik desítek tisíc. I proto je dobré mít havarijní pojištění vozidel uzavřeno. Navíc chrání váš vůz nejenom před nehodou, ale také vandalismem, přírodními živly nebo krádeží. Vzhledem k stále modernějším technologiím, které zloději používají, nejsou krádeže aut ničím výjimečným. S kvalitním pojištěním tak nemusíte mít obavu mít svůj vůz zaparkovaný doslova kdekoliv. I zde platí, že si porovnánímmůžete vybrat tu pojišťovnu, která vám bude vyhovovat nejvíce, ať už z hlediska limitů, tak finančních částek.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Rok 2022 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku, kterou již 8 let pořádá online magazín MOTORVIZE

Rok 2023 je tu a s ním i výsledky čtenářské ankety Auto roku 2022, kterou …

Napsat komentář