Domů / Mercedes-Benz / Maybach ve verzi SUV

Maybach ve verzi SUV

Uniklé fotografie prozrazují podobu superluxusního SUV od Mercedesu, kterým nebude nic jiného než legendární Maybach na čínský způsob.

Maybach po čínsku

Představený koncept nese název Mercedes-Maybach Ultimale Luxury Concept a je jasné, že se bude jednat o velký luxus. Díky uniklým fotografiím víme, jak bude novinka vypadat a to nejen zevnitř, ale také zvenku. Koncept zaujme velice netradičním pojetím karoserie, která spíše než SUV připomíná zvýšený sedan. Hned na první podle je jasné, že se koncept inspiroval projektem Mercedes-Maybach Vision 6 a je jasné, na jaké zákazníky má namířeno.

Zvenku i zevnitř

Exteriér automobilu zajme především svou velkolepostí. Obrovská přední maska, ještě větší, zajímavě dělené střešní okno i zajímavé zadní svítilny s typicky asijským designem. Uvnitř automobilu samozřejmě nechybí veškerý představitelný luxus. Nehledejte zde však stojan na šampaňské. Tentokráte jej nahradil čajový set.

2020 možná…

Zatím co fotografie interiéru vyly vystaveny samotnou automobilkou, fotografie exteriéru nešťastně unikly na internet mnohem dříve než si značka přála. Automobil se měl totiž zcela ukázat až na své premiéře. Nepovedlo se. Bohužel neznáme detailní specifikace techniky automobilu. Můžeme však odhadovat, že automobil bude vybaven osmiválcem, popřípadě pohonem s určitou formou elektrifikace. Koncept nyní čeká na kritiku veřejnosti, a pokud bude pozitivní, nic mu nebude bránit vstoupit do sériové výroby a to někdy kolem roku 2020.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O SV

Shlédněte také

Vision Urbanetic: Budoucnost podle Mercedesu

Mercedes-Benz Vans si pro 67. Ročník mezinárodního veletrhu užitkových vozů v Hannoveru připravil futuristicky pojatou studii …