Domů / Mercedes-Benz / Mercedes S-Class od Lorinser ideální dárek pod stromeček

Mercedes S-Class od Lorinser ideální dárek pod stromeček

Většina z vás má již dárky dávno nakoupené. Ten zbytek přemýšlí co během zbývajících dní koupí. Zatímco u nás jsou vánoce v plném proudu, Německo je stále na nohou kvůli Essen Motor Show, největší výstavě v Německu pro pravé tunery. Během této události si můžete prohlídnout ty nejlepší kousky vyvinuté během několika let. Součástí výstavy jsou, ale i speciální kousky určené jen pro tuto show.

Jedním ze speciálních kousků, které se na výstavě všech tunerů Essen Motor Show představil je Mercedes S-Class S550 od Lorinser.

mercedes-s-class

Základní sada se představila právě na Essen Motor Show určenou pro verzi S550, ale jsme si téměř jisti, že i pro ostatní verze se najdou různé varianty.

Základní verze S550 je poháněná 4,6 litrovým V-8 motorem, který poskytuje skvělých 455 koňských sil, ale Lorinser se podařilo vtěsnat dalších 75 koní navíc do již tak výkonného motoru. S celkem 530 koňmi a 590 liber-stop točivého momentu má Lorinser S550 sprint z nuly na sto za pouhých 4,8 sekundy a maximální rychlost je 250 km/h. Samotná jízda by měla být dravá a rychlá. Není se, proč divit při takovém zrychlení bude o zábavu postaráno.1

Pokud se zaměříme na design vozu i ten dostál pár příjemných změn a nyní vypadá mnohem více nebezpečně a agresivně. Samotný přední nárazník je jednoznačně stylovou záležitostí a propůjčuje celému vozu šílený zlověstný úsměv, jako Joker v Batmanovi. Mřížka v nárazníku pak zanechává prvky tajemství, které se při každé jízdě trošku poodhalí, ale vždy jen kousek abychom se mohli těšit na další jízdu. Sportovní vzhled celému vozu dodávají boční sukénky a samotný zadní nárazník vypadá naprosto úžasně. K tomu přidejte upravený výfuk a už se od tohoto kousku nehnete ani na krok. Na závěr můžeme říct jen jedno. Šťastný je ten, kdo si tento exkluzivní kousek rozbalí jako vánoční dárek.

 

O

Shlédněte také

4 faktory, které ovlivňují správný výběr dobíjecí stanice pro elektromobil

Chcete mít dobíjecí stanici doma nebo ve své firmě? Od každé jistě budete očekávat něco …

Napsat komentář