Domů / Inzerce / Nakupujte autodoplňky jako ti nejchytřejší

Nakupujte autodoplňky jako ti nejchytřejší

Každý chlap chce mít perfektně vytuněné auto! Jen je potřeba vědět, jaké autodoplňky vám udělají z obyčejného auta pořádnou káru, kterou vám bude závidět i váš soused. Nechte se inspirovat šikovnými doplňky do auta a dopřejte svému miláčkovi na čtyřech kolech proměnu, kterou si zaslouží!

Ať už jste fanoušek tuningu nebo běžný motorista, určitě uznáte, že kvalitní autodoplňky jsou nezbytné pro ničím nerušené cesty. Nekupujte nekvalitní vybavení do auta, protože spolehlivost a bezpečnost je vždy na prvním místě! Místo toho vám poradíme jiný trik, jak koupíte autodoplňky za bezkonkurenční ceny.

Vyzkoušejte cashback od Tipli a šetřete každým nákupem až 33 %. Cashback funguje naprosto jednoduše, z každého nákupu na internetu vám Tipli vrátí část peněz. S Tipli šetříte ve více něž 450 e-shopech, včetně mnoha obchodů s autodoplňky. Nyní se pojďme podívat na konkrétní doplňky do auta, ale nezapomeňte, že s cashbackem od Tipli na nich ušetříte.

Příslušenství, bez kterých se neobejde žádné auto

Jako první budeme mluvit o pneumatikách. Pneumatiky mají nesmírný vliv na jízdní vlastnosti vozidla a bez kvalitních pneumatik se auto prostě neobejde. Šetřit na pneumatikách nemá smysl, protože kvalitní pneumatiky jsou právě tím, co v krizové situaci rozhodne. Šetřete chytře s cashbackem a z nákupu kvalitní pneu se vám vrátí část peněz zpět.

Jaké další příslušenství bychom vám doporučili? Zapomínat nesmíte na nabíječku baterií, vzduchové kompresory nebo vyprošťovací pásy. Nikdy nevíte, kdy vám uvedené autopříslušenství přijde vhod.

  • TIP: Pořiďte si do auta palubní kameru, díky které se domůžete spravedlnosti v případě nezaviněné autonehody.

Zvyšte výkon vašeho auta co to jde

Dostaňte ze svého auta maximum! Při úpravě motorů je důležité ohlídat si 5 základních prvků: sání, výfuk, palivo, zapalování a u některých motorů i přeplňování. Jednotlivé prvky musí být vzájemně vyvážené, takže není možné neustále vylepšovat pouze jeden prvek.

Dnes se zaměříme na sání. Pro zvýšení jeho výkonu je potřeba odstranit všechno, co by mohlo bránit průchodu vzduchu do motoru. Sériově vyráběné vzduchové filtry jsou navržené tak, aby tlumily zvuk sání, což z nich dělá neefektivní prvek z hlediska výkonu. Výkon zvýšíte se sportovním vzduchovým filtrem a vyleštěním sacích kanálků.

Rozmazlete svou káru kvalitními autodoplňky

Nezapomínejte ani na design vašeho auta, protože vytuněná kára musí být dobře vidět i na kilometr daleko. Tuning dekorace jako jsou například LED pásky do auta udělají z vaší káry nezaměnitelný skvost. Pěkný efekt zařídí i zadní křído (neboli zadní spoiler), který slouží i jako aerodynamický prvek užívaný pro zlepšení ovladatelnosti vozidla. Podobný efekt mají i přední spoilery.

Jak vytunit interiér vozidla? Vyzkoušejte cool autopotahy, pořiďte nové autokoberce nebo vyměňte rovnou celé sedačky a dodejte tak interiéru lesk, který si vaše kára zaslouží. Přes internet sežene doplňky do škodovky i bavoráka.

Není lepší obchod na designové prvky do auta než AliExpress. Doplňky do auta na Aliexpressu pořídíte v jedinečné kvalitě a za skvělé ceny. Navíc vám autodoplněk i zadarmo dopraví. Potah na volant pořídíte na AliExpress za pouhých 198 Kč, a to ještě další peníze ušetříte s Tipli.

Tuning auta ještě nikdy nebyl jednoduší. S cashbackem Tipli vyladíte auto do posledních detailů skoro za pakatel. Registrace na Tipli je zdarma a zvládnete ji za pár vteřin. Neutrácejte víc než musíte, šetřete s Tipli!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Chystáte se strávit letní dovolenou v Česku? Pak si nezapomeňte koupit dálničku!

Dlouho očekávaná letní dovolená se kvapem blíží. Spousta z vás ji chce strávit v krásném …