Domů / Novinky / Naleštěný krasavec Morgan Plus 4 2014

Naleštěný krasavec Morgan Plus 4 2014

Morgan Plus 4 je hrdý na to co vzniklo ve staré škole automobilů a upřímně se změnilo hodně v modelech z 60. let. My jsme moc rádi, že Morgan pokračuje ve výrobě takových to skvostů, které budou brázdit cesty a silnice celého světa.

2015 Morgan Plus interiér
2015 Morgan Plus interiér

Právě takovéto přednosti jako oddanost ke klasickým sportovním vozům dělá z vozu Morgan Plus 4 2014 opravdový unikát a skvělý kousek. Morgan se stále drží svých zbraní a naproti ostatním automobilkám, které dělají designové kousky v moderním pojetí, se Morgan rozhodl zaměřit pouze na specifický trh.

Pokud se však bojíte, že Morgan zachází příliš do detailů a novému kousku Plus 4 dal do vozu stejné vybavení jako v 40. letech, jste na omylu. Pod kapotou se ukrývá 154 koní a to je více než dost na to, abyste si užili pořádnou jízdu ve velkém stylu s Plus 4.

Již při prvním pohledu na automobil se ve vás začne budit atmosféra 40. let a slovo „retro“ se zdá nadbytečné. Prodloužená kapota, kruhová světla a úchvatné ladné vlnky jako blatníky nejsou přesně to, co dá nazvat jako moderním retrem.

2015 morgan plus
2015 morgan plus

V interiéru se dočkáte čistého a efektivního přístupu. Model má upravenou přístrojovou desku, takže nabídne jen to co je potřebné a na ostatní zbytečně detaily se příliš nekouká. Morgan Plus 4 se vyrábí ve dvou provedeních a vybrat si tak můžete dvoumístný či čtyřmístný vůz.

S jistotou tedy můžeme říct, že Morgan opravdu cílí jen na vybranou klientelu, která doslova prahne po takovýchto nádherných rádoby historických vozech. Většinu mladých totiž odradí od vozu informace, že vybavení vozu neposkytne klimatizaci.

Moderní zázemí se najde pod kapotou vozu a hnací ústrojí nabídne dvoulitrový motor Duratec GDI, který produkuje 154 koňských sil a 148 liber-stop točivého momentu. Zrychlení z nuly na sto zvládne Morgan 4 plus za 7,5 sekundy. Maximální rychlost vozu se zastaví na 189 km/h což není žádný zázrak, ale co čekat od vozu, který „pochází“ z 40. let.

 

O

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …

Napsat komentář