Domů / Novinky / Nemáte na nové auto? Kupte ojeté!

Nemáte na nové auto? Kupte ojeté!

Koupě nového auta je vždy velká investice. Zvláště když jde o dodávky s přívěsy nebo nákladní vozy. Pokud vlastníte malou firmu či obchod, pak pravděpodobně na něco takového nebudete mít peníze v rozpočtu. Jednou z možností jsou sice půjčovny podobných vozů, jenomže jestli používáte vozidla denně, brzy se vám jen půjčení finančně nevyplatí. Jaké je tedy řešení? Samozřejmě koupit si použitý vůz v solidním stavu za rozumnou cenu.

Jak na to?

V případě, že hledáte kvalitní bazar nákladních aut, není třeba dále tápat. Společnost AC TIR s.r.o. má dlouholetou tradici a má za sebou stovky kladných recenzí. Pořídit si u ní nákladní vůz není nijak složité. Navíc si můžete vybrat mezi několik způsoby. Třeba u sebe nemáte dostatečnou hotovost k nákupu vybraného zboží. V tom případě je vám k dispozici odborný poradce, jehož jediným úkolem je vám pomoci. Poradí vám, který leasing či úvěr pro vás bude nejvýhodnější, abyste spláceli co nejméně peněz navíc. A co když máte sice představu, ale žádné podobné auto na skladě nenajdete? Potom stačí zadat požadované parametry a počkat. Jakmile se nějaké takové vozidlo objeví, budete o tom okamžitě informováni. Hledání vhodného vozu navíc probíhá v celé Evropské unii a je možnost nechat si ho rovnou přivést do republiky.

Nevíte, jaký typ vozu si máte pořídit? Pak se podívejte například na Iveco valník.

Raději bych jiný typ vozidla

I to se může stát. Celou dobu vám stačily dodávky, ale vaše impérium se natolik rozrostlo, že k přepravě zboží už potřebujete používat návěsy. Stačí přijet a nechat ocenit váš současný vozový park. Ten bude následně vykoupen a vám stačí doplatit odpovídající částku, abyste si mohli odvézt svůj kamion.

Na stránkách najdete mnoho vhodného zboží. Jistě vás zaujmou nákladní sklápěče za rozumnou cenu.

O Angelo

Shlédněte také

Úloha záclon a bytového textilu v interiéru není pouze estetická. Plní také praktické funkce

Při zařizování svého obydlí si každý dává důraz na to, co se mu líbí. Někdo …