Domů / Inzerce / Nevíte, jak se dostat na letiště? Poradíme vám

Nevíte, jak se dostat na letiště? Poradíme vám

Dovolená koupená, zavazadla zabalena a vy aktuálně řešíte otázku toho, jak se dostanete na letiště? Pokud ano, podívejte se s námi, jaké existují možnosti. Tou první variantou je to, že zvolíte prostředky veřejné dopravy. To určitě není ideální možnost, jelikož je třeba myslet hned na několik negativ. Mohou to být jízdní řády, které nemusí navazovat, stejně jako může být celkem velkým problémem také to, že se může objevit i zpoždění. Když k tomu přidáme, že takové cestování nemusí být ani příliš pohodlné, je více než jasné, že tudy daná cesta pravděpodobně nevede.

Využijete odvoz někoho z vašich blízkých?

Druhou možností, která je poměrně hojně využívaná, je ta, že můžete zvolit odvoz někým ze svých blízkých. V takovém případě máte jistotu, že pojedete automobilem, což je rozhodně poměrně pohodlné a bezproblémové. Na druhou stranu je dobré podívat se na cenovou otázku. Pokud bydlíte na druhém konci republiky, je více než jasné, že takové cestování bude pro danou osobu nejenom časově náročné, ale i finančně nevýhodné. Kdybyste jeli sami a využili parkování na letišti Praha, rozhodně by vás mohla daná cesta vyjít levněji, než ta situace, v rámci které vlastně hradíte hned čtyři cesty. Dvě do Prahy a dvě zpět.

Doporučujeme: doprava v Česku – aktuální informace

Vlastní auto jako ideální volba

Poslední možnost, která se logicky jeví jako zcela ideální, je možnost využívat dopravu vlastním automobilem. Nejenom, že se jedná o možnost pohodlnou, ale zároveň nemusíte nikomu říkat. Tato volba potěší i z hlediska ekonomického. Jak proto, že absolvujete v podstatě jenom dvě cesty, tak samozřejmě také z toho důvodu, že parkoviště na letišti Praha nabídnou i celkem dobré ceny. Navíc jsou samozřejmostí i doprovodné služby, které mohou začínat dopravou přímo na terminál, pokračovat mytím a čištěním vozu a mohou končit třeba i tím, že lze využít i různé jednodušší servisní práce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo

Shlédněte také

Jak zjistit hodnotu vozidla, která je jedním z parametrů pro uzavření pojistky?

Víte, kolik právě teď stojí vaše auto? Je všeobecně známo, že reálná cena vozu se …